Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Noona

Zostawił mnie dla innej

Polecane posty

6 minut temu, Noona napisał:

Czuję, że nigdy już sobie nikogo nie znajdę 

A dlaczego niby nie? Całe życie masz przed sobą, różne rzeczy jeszcze się wydarzą.

8 godzin temu, Noona napisał:

Ona jest ode mnie starsza, grubsza, ma dziecko...Nie jest ode mnie lepsza, ale za to jest bardziej kształtna

Boże mój jedyny, przecież zawsze na zawsze i od zawsze wszyscy piszą, że grube są o fuhhh, a chude są boskie i hiper świetne. To ja już nic z tego nie rozumiem. Staram się, jak mogę, ale nie rozumiem. 

10 godzin temu, MagicznyKawalekPsa napisał:

Moja hipoteza:

Był z tobą tylko i wyłącznie dlatego, że u nikogo lepszego nie miał szans. Kiedy w końcu ten ktoś lepszy się pojawił, wymienił cię na lepszą sztukę. Każdy by tak postąpił na jego miejscu. Zresztą, czy samiec czy samica - zawsze dojdzie do wymiany partnera na tego lepszego o ile trafi się okazja.

NOOO BRAWOOOO !!!!!!!! choć jeden szczery 😄 

wiadomo, że faceci również zawsze polecą na kogoś "lepszego" jeżeli mają szansę u takiej osoby - tylko zabawne, ze temu zaprzeczają 😄😄😄

incelki na kafe tylko kobietom zarzucają taką postawę, nie rozumiejąc, ze są tacy sami, tylko w większości mają mniejszy wybór niż kobiety, ot co 

50 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Boże mój jedyny, przecież zawsze na zawsze i od zawsze wszyscy piszą, że grube są o fuhhh, a chude są boskie i hiper świetne. To ja już nic z tego nie rozumiem. Staram się, jak mogę, ale nie rozumiem. 

jeden sympatyk grubych reguły nie zmieni 😄   wyjątki są zawsze

Napisano (edytowany)

Nie obwiniaj się o to. Myślę że do tamtej dziewczyny poczuł po prostu chemię. Ale chemia ulatuje po jakimś czasie a potem zostaje nić porozumienia i przyjaźń. Nie rozpamiętuj, zajmij się swoim życiem. 

Edytowano przez Beauty

5 godzin temu, gość xyz napisał:

NOOO BRAWOOOO !!!!!!!! choć jeden szczery 😄 

wiadomo, że faceci również zawsze polecą na kogoś "lepszego" jeżeli mają szansę u takiej osoby - tylko zabawne, ze temu zaprzeczają 😄😄😄

incelki na kafe tylko kobietom zarzucają taką postawę, nie rozumiejąc, ze są tacy sami, tylko w większości mają mniejszy wybór niż kobiety, ot co 

Noo jeśli z jednej czy drugiej strony jest tylko chetka na to, żeby się pogibac w łóżku, to taki substytut prędzej czy później się znudzi i będzie szukał, coraz większych podniet i najlepszych egzemplarzy ludzkich ever. Dla zabawy i samorealizacji swoich niecnych planów względem drugiego człowieka. Branie i używanie, bez wyrzutów sumienia. Jak rzeczy. Lepiej sobie oszczedzic zawodu i rozczarowań i nie dać się uprzedmiotowic. To nieludzkie zachowanie powinno być potępiane. Za dużo ofiar po drodze. 

Nadal nie mogę zrozumieć jak mógł mnie zostawić po 13 latach dla kobiety, którą znał miesiąc. Pewnie powodem czemu to zrobił jest po prostu to, że miał małe doświadczenie w życiu uczuciowym i nie umiał rozpoznać zauroczenia. 

Dnia 31.08.2020 o 18:01, Malutka92 napisał:

No ale o to chodzi ze gdybyś byłą Ta Jedyna to juz daaawno by sie oświadczył a nie dopiero po 10 latach razem- pewnie sie oświadczył bo ,,tak wypada", bo naciskalas lub jego/Twoja rodzina wywierala presję ze ,,czas najwyższy skoro tyle razem jesteście" a nie z wielkiej miłości. Możliwe ze uznał ze juz lepszej nie spotka wiec dobra i Ty, zawsze to ma.regularny seks (i jakies inne profity) a to głównie chodzi facetom...Tymczasem.poznał prawdziwa (chyba) miłość, a nowej kobiecie pewnie oświadczy sie po roku czy dwóch... Historia jakich miliony. 

Jeden miesiąc znajomości i już prawdziwa miłość? Spotkali się, tylko 4 razy w towarzystwie ich wspólnych znajomych i 1 raz osobiście

28 minut temu, Noona napisał:

Nadal nie mogę zrozumieć jak mógł mnie zostawić po 13 latach dla kobiety, którą znał miesiąc. Pewnie powodem czemu to zrobił jest po prostu to, że miał małe doświadczenie w życiu uczuciowym i nie umiał rozpoznać zauroczenia. 

Przestań żyć przeszłością. Fakt, że długo byliście razem, ale gdybyście naprawdę chcieli założyć rodzinę to raczej tak dlugo byście nie czekali. 

• Like 1

2 godziny temu, Noona napisał:

Jeden miesiąc znajomości i już prawdziwa miłość? Spotkali się, tylko 4 razy w towarzystwie ich wspólnych znajomych i 1 raz osobiście

Między niektórymi ludźmi jest tak hipnotyczne porozumienie, że wiele nie trzeba. Magnetycznie lgną do siebie w wyniku samych spojrzeń. I nawet jeśli nie zaowocuje to wielką miłością to jest nieodparte. Silniejsze od wszystkiego.

Doświadczyłem tego. Odszedłem po 9 latach i to w momencie gdy była sądziła, że się oświadczę. Tylko, że ja nic o tym nie wiedziałem a objawiła się Ona. Objawiła się tylko na chwilę zapewne tylko po to by uchronić mnie i byłą przed ślubem. Za to jestem jej wdzięczny.

Nie myśl za wiele. Nie warto. Nie miałaś na to prawdopodobnie żadnego wpływu a skoro tak się stało to znaczy, że nie byliście sobie: "przeznaczeni" i tylko lepiej, że stało się tak szybko.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się