Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

ważny message dla rodziców dzieci szkolnych i ogólnie dla rodziców

Polecane posty

nie pozwólcie sobie dzieci

- zabrać

- zamknąć na kwarantannie

- podać leków 

- zrobić szurum burum w szkole (to akurat wskazówka uniwersalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie dopuszczam do świadomości że tak może być,ale od kwietnia czuję że to wielki plan...plan większy niż nam się wydaje...wiem że nie ma pandemii ,wiem że bardzo źle się dzieje i to tylko wierzchołek góry lodowej.Zbyt szybko ludzie to łyknęli i daliśmy przyzwolenie na ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Persefona napisał:

Mimo iż nie dopuszczam do świadomości że tak może być,ale od kwietnia czuję że to wielki plan...plan większy niż nam się wydaje...wiem że nie ma pandemii ,wiem że bardzo źle się dzieje i to tylko wierzchołek góry lodowej.Zbyt szybko ludzie to łyknęli i daliśmy przyzwolenie na ciąg dalszy...

ja biorę poprawkę, że większośc to plotki, ten Ślązak też; nie twierdzi, że tak będzie, bo by zaczął ogarniać szubienicę dla pomysłodawców chyba) ale chyba w kwestii dzieci to już warto dmuchać na zimnę. 

jakbym była zimną suką to bym powiedziała, że może jak zaczną na dzieci łapę kłaść, to może w końcu się naród przebudzi,więc tego nie napisze;) 

ja nie wiem, w co ludzie takiego wierzą o tym wirusie, że poświęcają życie swoie i innych i jak ...i dzwonią do sanepidu, w czym niby sanepid ma pomóc w przypadku, gdyby wirus okazał się taki straszny, chociaż nik nigdy nie mówił,że jest taki straszny, że ludzkość ma się schować do bunkrów. serio, szczery wywiad z Kowidianinem 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Operacja ,,Warp speed". Możecie mówić, że to bajki, ale jest coś na rzeczy. U nas w Polsce, Komisja Nadzoru Finansowego sporządziła raport (notatkę?) w m-cu maju dot. strategii wdrażania implantów (Gatesa). Więcej na net: Zmiany na Ziemi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

 Wszystko fajnie, jak was to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×