Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Beauty

Koniec mojego uczuciowego życia

Polecane posty

AAA i jeszcze jedno, nie to ze oni mi NIE odpisuja tylko piszemy przez 1-2 dni i urywają kontakt, wiec.od.początku mnie nie odrzucają tylko na następny dzień, pewnie juz sie rozpraszają innymi i bajeruja inne, te najbliżej mieszkające w PIERWSZEJ kolejności. ewentualnie potem jak parę lasek z miejscowosci faceta go oleje to wtedy przypomni sobie o mnie i do mnie znowu napisze 😄- bywało juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Iibed napisał:

facet czy na portalu czy nie mysli tak samo - prosto, nie trzeba być wrózem zeby zgadnac co mysli 😄 do ciebie to jak grochem ale mnie juz szkoda grochu. 

ok poddaje sie jesteś najpiękniejsza w całym internecie, zagadujesz do facetów a oni nic nie odpisują bo ich twoja uroda tak zahipnotyzowała że teraz siedzą i nie mogą z siebie słowa wydusić z wrażenia. 

 

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem chlopcze. Przeczytaj co właśnie nalisalam tutaj. ODPISUJA mi ale urywają kontakt potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tonzler napisał:

ODPISUJĄ ci z grzeczności. Jesteś niesympatyczna, zadufana w sobie, przy tym zapewne urodą nie grzeszysz, nikogo nie onieśmielasz, prędzej odpychasz. Czego nie rozumiesz lewaku?

Po czym takie wnioski? 😂 nie masz pojecia jaka jestem, jaki mam charakter, jak wygladam. Kolejny wróżbita który lubi dowalac kobietom 😂 a skoro faceci  bajeruja tyle lasek na raz to po co.maja tracić czas na typowe grzecznisciowe odpisywanie? 🤔 Co innego grsecznosciowo odpisywac osobie która sie zna w Realu, gdzies sie ja widuje żeby nie było gęstej atmosfery potem w Realu. Ale obcej kobiecie? Odpisują bo chcą ze.mnie zrobić opcja zapasowa, nie zamykać.sobie całkiem.furtki u mnie.  

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

nie dziwie się ja sie po godzinei zmeczylem tlumaczeniem oczywtsitych rzecy ktorych nie dopuszczasz do siebie. dzien dwa to trzeba być bardzo wytrwałym 😄

 

Doobra wróżbito, to moze wymienimy sie zdjęciami na maila?! I to kilkoma zdjeciami zeby nie bylo ze sciagnelam je sobie z neta 😁. Zobaczymy jaki z Ciebie Adonis 😂 na bank brzydki 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

i kolejny raz kazda krytyke odbeirasz jako atak i piszesz cos w stylu napisales ze jestem brzydka na pewno sam taki jesteś 😄 no moze i jestem ale co to ma do rzeczy ? 

Wiedziałam.ze jesteś brzydki, bo przystojni faceci raczej nie siedza na forum.kobiecym. Mi.nie.wmowisz ze brzydka jestem bo widzę jak.wygladam (nie mowie z też ze jestem.megapieknoscia bo jakies kompleksy mam- niektórzy mówią ze to wymyślone kompleksy) i żadne pochopne.wnioski jakiegoś frustrata który,,zna myślenie wszystkich facetów" 😂 tego nie zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

no pewnie przystojni siedza na tinderze i brzydkim to nawet nie odpisuja tu sie zgadzam i od poczatku tak twierdze 😄 dlatego ty pytajac na forum ejstes skazana na rady brzydali 😄 

tylko powiedz mi co to ma do rzeczy jak wygladam bo nie rozumiem ty nie dopuszczasz do siebei mysli ze jestes brzydka i to jest twoj problem teraz chcesz mi "zabronic" moich wnioskow pod pretekstem ze jestem brzydalem 😄 nawet przyjmujac ze jestem to mam prawo do wlasnej oceny i tyle. brzydal to co? glosu nie moze zabierac  w zadnej dyskusji ? nie idz ta droga bo tym argumentem ciebie tez bedzie mozna z wszelkich dysput wykluczac 😄

 

 

Ha ha moglbys mnie obiektywnie ocenić tylko gdybys mnie zobaczył, na żywo lub na zdjeciu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą serio.myslisz ze tylko ja pisze? Tzn ze ja zawsze pierwsza? To raczej wyjątki kiedy tak robilam żeby sprawdzić reakcje facetów, w większości to oni pierwsi pisza do mnie i różnie, raz kontakt jest dłuższy o dochodzi do spotkań a raz krotszy, nie ma.na nic reguły ale oczywiscie wg Twojego.myslenia jak oni mogą pisać do mnie, skoro jestem brzydka?! Nieee nooo ja tu kłamie, musze klamac, przeciez ja jestem desperatka która ciągle pisze do nich pierwsza i każdy mnie olewa! 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

jak ty czytasz napisalem ze faceci do brzydkich tez pisza wiec sie dziwilem dlaczego tobie nawet nie odpisuja, teraz modyfikujesz swoja relacje i juz nie ty piszesz czy lajkujesz a oni cie zaczepiaja tylko sie szybko toba nudza za tydzien bedziesz pisac ze oni pisza i lajkuja a ty im po dwoch dniach nie odpisujesz 😄 typowa kobieta i typowe krecenie 😄 

juz ktos ci pisal wiele osob z grzecznosci moze pisac ale nie bedzie pisac z grzecznosci wiecznie to raz a dwa moze piszac z 20 ale z 40 nie da rady wiec z tymi brzydszymi przestaje to nie wina odleglosci a brzydoty wg mnie ty masz swoja teorie ja sie nie spieram z toba 😄 wyrazam swoje zdanie. 

 

Nie zmieniam zdania tylko napisalam.ze nie warto wykazywac inicjatywy bo nawet podświadomie dla faceta taka kobieta robiaca poerwszy krok jest mniej atrakcyjna i ze zrobilam.kilkanaście takich testów gdzie pisalam jako.pierwsza. Nic nie wspominałam o tym ze TYKO ja to wszystkich wypisuje 😂 i ze nikt jako pierwszy do mnie nie pisze. Gdzie o tym wspominałam? No.właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Iibed napisał:

a ja ci pisze ze teoria z pierwszym krokiem jest ...yczna i nie o to chodzi a ty jak nie jedno to drugi zeby nie wpasc na to co wlasciwe czyli ze to o wyglad chodzi bo o nic innego na takim portalu chodzic nie moze 😄 

pisz do tych ktorzy ci sie podobaja a do ciebie pisza ci ktorzy ci sie nie podobaja, reasumujac wydaje ci sie ze jestes znacznie ladniejsza niz jestes i moim zdaniem to twoj problem z ktorym umrzesz bo to do ciebie nie dociera. nie neguje tego ze maja ci sie prawo podobac przystojni zeby byla jasnosc nawet jak jeste sbardzo brzydka to sobie pisz do kogo chcesz w przeciwienstwie do wiekszosci na tym forum ja nie sugeruje ze brzydkim sie moga podobac tylko brzydkie 😄 ja tylko tlumacze skad taki stan rzeczy. moze kiedys ci sie uda 😄 ale mysle ze jak ktos jest brzydki a podobaja mu sie ladni to jednak portal jakis randkowym nie jest dobrym miejscem bo ich nigdy soba nie zainteressuje bo wyglad to przekresla daja ci jakiegos zonka czy jak sie to nazywa i mozesz byc super hiper ale nikt o tym nie wie bo jako brzydka trafilas na wstepnej selekcji do kosza. moze zacznij gdzies jak nap forum ze najpierw ktos polubi twoje ...yczne upieranie sie przy wlasnej racji nawet jak jej nie masz a pozniej jak stwierdzi ze jestes brzydka to moze tak mu to nie bedzie przeszkadzac i oglny bilans wypadnei korzystanie. na jakism wysypisku ogolnego bilansu nie ma bo tam trafiasz do kosza z ktorego nie wyjdziesz bo juz cie ktos zaznaczyl ze nie chce widziec wiecej 😄

 

Jaaasne jestem.brzydka,.nie.ma.innej opcji a ty jesteś wróżbita i psycholog. Tak tak, juz lepiej sie poczules? 😄 jakbym.Ci.wysłała zdjęcie to bys sie zdziwil ale nie widzac mnie powiesz najwięcej i postawisz diagnozę, brawo! 😂 nie kumasz ze niektórzy są takimi zdobywcami i graczami ze z automatu odrzuca ich od kobiet które wykazują inicjatywę? To ze TY tak nie masz nie znaczy ze inni tak nie maja.

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iibed napisał:

jako wróżbita powiem że bym się nie zdziwił ale z wrodzonej empatii pewnie bym ci powiedział że faktycznie nie jesteś brzydka bo widzę że masz problem z odbiorem krytyki 😄 więc nic by to nie wniosło. dlatego forum jest lepsze bo ludzie ci anonimowo piszą prawdę jak ktoś wkleja zdjęcie i pisze "czy naprawdę jestem taka brzydka" to ludzie pocieszaja, a jak wkleisz to samo zdjęcie i piszesz ale jestem piekna to jest wiecej negatywnych ocen. tobie nie mozna powiedziec ze jestes brzydka bo nie przyjmujesz tego do wiadomosci myślę że tak to działa wśród tych których znasz dla świętego spokoju czy żeby pocieszyć utiwerdzają cię w błednym przekonaniu o urodzie. no coż statystycznie wiecej jest brzydkich niż ładnych i to dużo,nie ma się co załamywać 😄 

 

 

 

Nie widziales.mojego zdjecia wiec.możesz sobie tylko odpowiadać cos. Nie masz pojęcia jak.wygladam .Brzydka.nie jestem bo porównuje sie z innymi i wiem jak brzydkie wyglądają (nawet jeśli.maja.mnóstwo tapety), to widać po.rysach twarzy..Nie uważam.tez sie za piękność bo tak.jak.mowie.porównuje się z innymi i widze swoje kompleksy ale tez.i atuty. Je.bi.e.mnie.Twoje zdanie, nie widziales zdjęć to.nie wiesz jak wygladam a i chyba nie znasz żadnych facetow- typowych zdobywców i nie rozumiesz ich myślenia a wydaje Ci sie ze znasz myślenie wszystkich facetów na świecie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tonzler napisał:

Sklej dupę, bo przynudzasz. Zostałaś zweryfikowana przez tinder, więc musi być z tobą tragicznie. Wyciągnij wnioski, pracuj nad sobą. 😄

Raczej patrze na to jak jestem odbierana i weryfikowana w Realu bo tam jest więcej normalnych ludzi 😉. A Ty frustracie pewnie jesteś brzydalem na sile dowalajacym kobietom. Dowartosciowales.sie juz? 😂😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

kolejny brzydal ? nie dziwi cie to ze w jednym temacie wszyscy ktorzy ci napisza ze moze jestes brzydka to od razu brzydale i odpady ? za duzo brzydkich ludzi w tym temacie patrząc statystycznie 😄

 

Ty.nie napisales MOZE tylko ze na pewno.musze byc brzydka 😂. No.musze, nie ma.innej opcji prawda.panie wrozbito? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iibed napisał:

no ok czesto jak prawdopdoobiensto jest np. 90% to piszę że na pewno 😄 skrót myślowy to jest u mnie 😄

 

Chyba tez.ważne o czym.z nimi pisalam przez ten 1 dzien?.Otóż.większości.z nich prawie.od razu pisalam.ze nie szukam.przygód seksualnych wiec to.mogło być decydujące i dlatego urywali.kontakt. Myśleli ze może jestem łatwa tylko dlategp ze pierwsza naposalam.a tu zonk, nie jestem taka.dostępna jakby sobie tego życzyli 😉 wiec biorą sie za inne, byleby łatwe były,.to jedno z ważniejszych kryteriów. 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

tak dokladnie tak ejst spij spokojnie to na pewno to 😄  do innych pisza czesc a one juz im odpisuja zeby byli u nich o 20 one czekaja gotowe w lozku bo mialy w profilu zdjecie w spodenkach. 

brawo udalo ci sie znalezc powod tego stanu. 

 

 

 

Co za de.bil 😂🤦 ja pisze im.WPROST ze nie mam.takich.przygód i seks.uprawiam tylko w związku więc od razu to sygnał.dla.roochaczy ze szybko nie zalicza ! A Ty sobie dopowiadasz o tych spodenkach i drwisz ze juz od razu w pierwszych wiadomosciach kobiety sygnalizują ze chcą szybko seksu, czy ja tak.powiedzialam? 😂 nie.muszą.od raz tego sygnalizowac ale faceci maja i tak nadzieje na szybkie zaroo.cha.nie, nawet jeśli nie poruszają od razu tego.tematu (a szczególnie bardziej uważają za łatwiejsze kobiety które pokazują cycki na zdjeciach, wypinaja.tylki). A skoro ja OD RAZU pisze ze seksu szybko nie będzie to.oni szybciutko rezygnują bo nie.widza.tu potencjału, wiec.po co.nawet jechać 30km.jak.WIEDZA ze seksu nie bedzie? Zainwestuja czas w takie.laski z którymi seks BYCMOZE/ bardzo prawdopodobne będzie na 1/3 randce. Juz rozumiesz cymable? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

nadal nie rozumiem. wiekszosc facetow wie ze kobieta jedno gada a robi co innego wiec nikt sie raczej nie przjemuje tym ze sobie napisze ze nie uprawia sexu na pierwszej randce bo statystyczny janusz i tak pomysli ze a nuż się uda albo ze jemu nie odmówi 😄 co wiecej pewnie powie obrazony ze jak ja sex nie interesuje to co robi na tinderze 😄  albo ze pisala tak bo chciala wyjsc na "porzadna" 😄 ew. poczeka do 4 skoro twieerdzis ze te latwe to 1-3 randki 😄 ty masz problem nie dlatego ze faceci nie przychodza na 33 randke ale ze nie chca nawet z toba gadac przypominam. 

 

 

Buahahaa wielu facetów chce ze.mną gadac bo w większości pisza do mnie jako pierwsi.(tylko cxasem ja robie wykatek i posalam pierwsza),mialam juz 2 związki z facetami.poznanymi na badoo (bo.mam.badoo a nie tindera) i były to związki rok.i 1,5 roku. Chodzi mi o to ze większe PRAWDOPODOBIDNSTWO jest ze kobieta szybko pójdzie do.łóżka jeśli.ma.wyuzdane zdjecia.na profilu i nie zapiera sie w rozmowie tak od razu ze nie chce szybko uprawiać seksu a juz tym.bardziej największe wzięcie będę miały kobiety które wprost napisza ze chca niezobowiązującego seksu, a coraz więcej takich (np zudzone mezatki udające singielki na badoo). One zawsze beda mialy większe branie bo są tzw. ,,PEWNIAKAMI" 👉🏻👌🏻. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iibed napisał:

kumam i poniekad sie z tym co napisalas zgadzam, ale to nie ma nic do tego ze cie faceci olewaja po dwoch dniach. 

to kawal zycia w tych zwiazkach spedziłaś 😄 a dlaczego sie rozpadly ? twoje piekno ich oniesmielalo i po roku znalezli brzydsza zgadlem?

Dla roochaczy to.ma. duże znaczenie bo jest teraz wiele.chętnych niemalze.od razu na seks wiec wybór maja. A wg Ciebie wszystko.sie kręci.wokół.urody kobiety? 🤦 akurat to ja zrywalam.z nimi ale nie będę ci sie tłumaczyć bo wszystrko co powiem, każdy.powód zgonisz na to ze widocznie jestem brzydka dlatego sie rozstalismy.😂. Łooo kurde to rok tego.nie dostrzegli ze.jestem.brzydka?🤔 długo byli slepi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Iibed napisał:

kumam i poniekad sie z tym co napisalas zgadzam, ale to nie ma nic do tego ze cie faceci olewaja po dwoch dniach. 

to kawal zycia w tych zwiazkach spedziłaś 😄 a dlaczego sie rozpadly ? twoje piekno ich oniesmielalo i po roku znalezli brzydsza zgadlem?

Dla roochaczy to.ma. duże znaczenie bo jest teraz wiele.chętnych niemalze.od razu na seks wiec wybór maja. A wg Ciebie wszystko.sie kręci.wokół.urody kobiety? 🤦 akurat to ja zrywalam.z nimi ale nie będę ci sie tłumaczyć bo wszystrko co powiem, każdy.powód zgonisz na to ze widocznie jestem brzydka dlatego sie rozstalismy.😂. Łooo kurde to przez rok tego.nie dostrzegali ze.jestem.brzydka?🤔 długo byli slepi 😂

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iibed napisał:

pewnie dostrzegali i tez byli brzydcy dlatego zapytałem co było przyczyną. na portalach jak tinder to wszystko wokól urody albo sexu. to badoo to ten portal gdzie ludzi sie ocenia i mają średnią ocenę tak ? to jaką ci to średnią pokazuje ? kiedyś było coś takiego to chyba sie badoo nazywalo gdzie sie oceniało ludzi i była średnia. 

 

Jaaasne miałam samych brzydali 😄. Dla mnie moi byli są przystojni, nie jacyś modele choć dla innych kobiet mogli byc przeciętni, nie wiem. No ale.przecież skoro juz WIESZ ze ja jestem brzydka to oni też musieli być brzydcy 😂. Na badoo nie ma żadnych średnich ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mocnetematy napisał:

dwa związki zawaliłaś? To co z tobą nie tak? Nie mów że taką mądrą piękność jak ty porzucali

Ja ich zostawiłam bo ich nie kochalam! Mam problem żeby sie zakochać...moze właśnie przez to ze nadal jestem dziewica a to po seksie kobiety sie przeważnie angażują...błędne kolo z którego nie wiem.jak wyjść bi nie chce uprawiać seksu nie czując nic do kogoś, z facetem którego słabo znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×