Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archic

Dziewczyna i problem ...

Polecane posty

Witam mam pewien problem z swoją dziewczyną ... Jesteśmy z sobą 5 lat , mieliśmy w tym czasie jedną "przerwę" wina z obu stron ale bardziej z jej strony . Od pewnego czasu nie chce mi się z nią spotykać , średnio mnie podnieca, strasznie się przy niej denerwuje , mam mało swobody przy niej . Ogólnie szybko się denerwuje nawet małymi rzeczami ale nie wiem czy się w niej odkochałem już czy nie, zastanawiam się czasem nad tym , a naprawdę jest super osobą mamy zaplanowaną przyszłość ale np jak patrze na inne dziewczyny to bardziej mnie pociągają mimo ,że moja dziewczyna jest ładna ale ostatnio też zaczęły mi przeszkadzać takie rzeczy jak wzrost i rozmiar piersi... Wszędzie szukam dziury w całym czy to znaczy ,że jej już nie kocham? Chciałbym dodać ,że jak się nie widzimy to tęsknie za nią , ale nie zawsze.Ona jest dla mnie bardzo dobra , ciągle mi słodzi , czy to może być efekt jej dobroci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Archic napisał:

szukam dziury w całym czy to znaczy ,że jej już nie kocham? 

Tak, to znaczy, że jej nie kochasz.

 

1 godzinę temu, Archic napisał:

jak się nie widzimy to tęsknie za nią , ale nie zawsze.

To tylko efekt przyzwyczajenia.

Odejdź z szacunku do niej, zanim zaczniesz ją zdradzać albo pracujcie nad tym razem jeśli taka, wypracowana miłość Ci odpowiada. Rozmawiajcie, jeśli trzeba idźcie na terapię. To też pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zaplanowaną przyszłość z kimś, kto ci nie odpowiada? Do tego z takich przyczyn? To pewne, że nie kochasz. Powinna cię pogonić, skoro sam nie masz jaj żeby powiedzieć prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×