Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gubernator Spark

Mam już dość

Polecane posty

Przychodzi w życiu człowieka taki moment, że ma już kompletnie dość.

Kiedyś byłem szczęśliwy, kiedyś żyłem, śmiałem się i uśmiechałem.

Dziś już tylko permanentny wqrw został

Kiedyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie już całkiem wykastrowała, co jest z nami, facetami, że dajemy się tak kastrować w imię dobra rodziny, związku ... a później okazuje się, że żona traktuje cie jak pomoc domową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gubię się już sam w tym wszystkim, raz chcę dać jej kwiaty, żeby przyjemność jej sprawić a za chwilę pytam siebie co ona dla mnie zrobiła, żeby było mi miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gubernator Spark napisał:

gubię się już sam w tym wszystkim, raz chcę dać jej kwiaty, żeby przyjemność jej sprawić a za chwilę pytam siebie co ona dla mnie zrobiła, żeby było mi miło

To może jej to wszystko powiedz, jeśli weźmie Cię na poważnie to znaczy, że jej zależy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Zauważyłem, że wielu ludzi w związkach małżeńskich po pewnym czasie jest dla siebie jak obce osoby. Nie rozmawiają o tym co czują, żyją 'obok' siebie. Po co zakładać rodzinę skoro potem ma się takie dylematy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zakłada rodziny z takim założeniem, żeby być obok siebie. ale po raz tysięczny mam mówić to samo? a ona i tak wróci po czasie do tego samego i ja z resztą też, a dzieci nie pozwalają mi zwyczajnie odwrócić się i odejsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gubernator Spark napisał:

nikt nie zakłada rodziny z takim założeniem, żeby być obok siebie. ale po raz tysięczny mam mówić to samo? a ona i tak wróci po czasie do tego samego i ja z resztą też, a dzieci nie pozwalają mi zwyczajnie odwrócić się i odejsć

Norma, poczekaj aż Ci dzieci podrosną i zacznij nowe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam to co jakiś czas, gdy już czuję się płaski z bólu. od 2010 roku tu bywam i zdałem sobie sprawę, że nic, absolutnie nic nie zmienia się w moim życiu. żyję tak, że dni zlewają się ze sobą. rozmawiam czasem z ludźmi a później nie pamiętam kto mi coś mowił, wszystko się zamazuje, ulatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×