Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieska_Panda

Ślub cywilny i wesele

Polecane posty

Oświadczyny były cudowne. Ślub planujemy za rok. Lista gości nie za duża. Do 50 osób. Ślub i wesele będą w Polsce (mieszkamy za granicą) 

1. Teraz pojawia się problem. Jaka ...enka? Na początku byłam bardziej przekonana do krótszej ...enki w bardziej kremowych lub różowych kolorach, jednak jak zaczęłam patrzeć na te ślubne białe krótsze/dłuższe to jakoś skradły mi serce. Co wy sądzicie na ten temat?

2. Świadkowa a druhna. Jaka jest różnica? Ogólnie myślałam o mojej dobrej koleżance jako świadkowej. Wczoraj jednak podeszła do mnie siostra narzeczonego i powiedziała że chce być moją MAID OF HONOR. I teraz mam problem czy to świadkowa czy druhna. I co też mam z tym fantem zrobić jeśli okaże się, że to świadkowa, gdy ja już wybrałam jedną. Też powiedziała, że jeśli wybiorę N(tą akurat koleżankę którą chciałam na moją świadkową) to się obrazi. 

3. Mam pewien problem dotyczący dwóch osób na liście gości. Jedna z nich jest starsza siostra partnera. Oboje jakoś nie zbyt chcemy zapraszac jej bo wraz ze swoim obecnym partnerem okradła narzeczonego i rodziców, ale jednak to siostra i trochę głupio by było jej nie zaprosić. Druga osoba to moja mama. Moja mama dosłownie mówiąc jest alkoholiczka. Mam z nią średni kontakt. Nie wiem czy w ogóle by przyjechała, ale martwię się że jeśli już przyjedzie to zepsuje mi ten dzień. Wiem jaką kobieta jest. I wiem, że przyjedzie ze swoim partnerem z którym nie mam dobrych relacji. Jednak to moja mama i chyba zasługuje na zaproszenie? Czy jednak nie?

 

Za pomoc serdecznie dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×