Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hello2020

Życie w Polsce, ile potrzebuję

Polecane posty

Hej mam 23 lata i od 12 lat mieszkam w Anglii. Chciałabym wrócić do Polski a że nie mam w Polsce znajomych bo wyjechałam w młodym wieku to mam parę pytań. 1) Ile potrzebuje mieć oszczędności aby nie głodować i pozwalać sobie na wyjścia typu kino czy restauracje, ile wy macie i ile macie lat 2) na jaką stawkę mogę liczyć jeżeli chodzi o pracę i czy trudno jest teraz znaleźć pracę? 3) czy jest faktycznie tak ciężko jak opisują w internecie ? 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Hello2020 napisał:

1) Ile potrzebuje mieć oszczędności aby nie głodować i pozwalać sobie na wyjścia typu kino czy restauracje, ile wy macie i ile macie lat

Był niedawno temat o tym ale napiszę za siebie. Mając swoje, małe mieszkanie wydaję miesięcznie od 700 do 1500zł. Obiady w barach. Nie jadam kolacji. Jem mało. Mało jeżdżę autem. Mam małe potrzeby. Większość wydaje więcej.

 

9 godzin temu, Hello2020 napisał:

 2) na jaką stawkę mogę liczyć jeżeli chodzi o pracę i czy trudno jest teraz znaleźć pracę?

Od 2 tys. na rękę w górę. Raczej łatwo znaleźć pracę jeśli się chce pracować. Lepiej jednak pracować na swoim. Jeśli masz oszczędności, zainwestuj w biznes.

 

9 godzin temu, Hello2020 napisał:

3) czy jest faktycznie tak ciężko jak opisują w internecie

Nie wiem co opisują? Mi jest lekko. Pracuję średnio 2h dziennie, co miesiąc zostaje mi luźna kasa. Irytuje mnie polskie piekiełko i z tego powodu myślę o emigracji.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 00:27, Hello2020 napisał:

Hej mam 23 lata i od 12 lat mieszkam w Anglii. Chciałabym wrócić do Polski a że nie mam w Polsce znajomych bo wyjechałam w młodym wieku to mam parę pytań. 1) Ile potrzebuje mieć oszczędności aby nie głodować i pozwalać sobie na wyjścia typu kino czy restauracje, ile wy macie i ile macie lat 2) na jaką stawkę mogę liczyć jeżeli chodzi o pracę i czy trudno jest teraz znaleźć pracę? 3) czy jest faktycznie tak ciężko jak opisują w internecie ? 
 

 

30 lat.  

rachunki do 1000 zł +/- jedzenie to zależy co jesz. kino bilet 20-30 zł / restauracja dla jednej osoby 30-50 zł

praca czeka, jeśli chcesz robić wszystko,.. najniższa krajowa na rękę 1950 zł za miesiąc pracy. 8 godzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×