Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
staystrong2020

silny ból piersi w połowie cyklu a ciąża

Polecane posty

Hej ,

Proszę o  odpowiedź dziewczyny , który już były albo są w ciąży. Zawsze miałam bolesne piersi kilka dni przed okresem. W tym cyklu ( pierwszy dzień cyklu : 24 sierpnia , mam średnio 31 dniowe cykle) pojawił się ból piersi ( silniejszy niż zwykle ) mniej więcej w połowie cyklu. Staramy się o dziecko, czy to może być objaw ciąży ? Czy któraś z Was w cyklu ciążowym odczuwała takie bóle ? Piersi są bardzo tkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2020 o 21:25, staystrong2020 napisał:

Hej ,

Proszę o  odpowiedź dziewczyny , który już były albo są w ciąży. Zawsze miałam bolesne piersi kilka dni przed okresem. W tym cyklu ( pierwszy dzień cyklu : 24 sierpnia , mam średnio 31 dniowe cykle) pojawił się ból piersi ( silniejszy niż zwykle ) mniej więcej w połowie cyklu. Staramy się o dziecko, czy to może być objaw ciąży ? Czy któraś z Was w cyklu ciążowym odczuwała takie bóle ? Piersi są bardzo tkliwe.

Dołączam się do pytania hm na 8 dni przed @ mam bolesne sutki ale tylko wtedy kiedy je dotknę. To może być objaw ciąży czy jednak to na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizmu... Ja od środy wiem o ciąży, a piersi mnie póki co jeszcze nie bolą (jedynie jak np bardzo mocno je dotknę albo leżę na brzuchu to czuje delikatny dyskomfort) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie nic nie bolało ani we wczesnej ciąży, ani później. życzę powodzenia. Jeśli nie udało się tym razem, to obserwuj cykl, ja miałam cyclotester i tam zapisywałam różne okoliczności mające wpływ na cykl. to też pozwala na analizę i dla ciebie i lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×