Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lena1

Ile do koperty od świadkowej na wesele przyjaciółki

Polecane posty

Hej, niedługo mam ślub przyjaciółki, jestem świadkową. Jak myślicie, ile powinnam dać do koperty, zakładając, że na wieczór panieński (3 dniowy wyjazd w 3 osoby, gdzie na pół z inną koleżanką fundowałyśmy wszystko), wydałam już 970 zł (apartament, wyżywienie, przejazd, atrakcje). Idę z partnerem, ale to ja go zapraszam, on raz widział pannę młodą, więc planuję do koperty dać sama, również za niego. Inne wydatki to ozdoby na auto, które panna młoda chciała, a także fryzjer i kosmetyczna (pewnie po 120-150 zł za jedną usługę - muszę chcieć, bo nie chciały przyjechać do niej do domu, jeśli za mało osób byłoby do czesania/malowania, minimum 4-5 miało być). Jadę do niej dzień wcześniej, pomóc w dekorowaniu domu i sali. Ona zapewnia mi nocleg w domu. Jeszcze muszę kupić nową ...enkę, bo ona chce, żebym jako świadkowa miała w określonym kolorze (a nie mam takiej w domu). Biorąc to wszystko pod uwagę, to ile dalibyście do koperty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako swiadkowa w normalnych okolicznościach dałabym 1000zł ale trochę już wydałaś na to wszystko i szczerze nie rozumiem za bardzo czemu w taki sposób wieczór panieński, z tych na których byłam to każda uczestniczka się składała no bo co to jest że dwie laski organizują i to za takie pieniądze no szok trochę...co do ...enki no to cóż z reguły się kupuje, zwłaszcza w sytuacji gdzie pełnisz tak ważną funkcję, a że wymyśliła sobie kolor i się na to zgodziłaś to nie robiłabym z tego dramy, na Twoim miejscu dałabym 400-500, o ile bym miała bo po tym panienskim już bym była spłukana

jest jeszcze opcja żebyś kupiła prezent tańszy ale no od tego się odchodzi i zależy co kto lubi więc no nie wiem co tu doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej żony przyjaciółka była naszą świadkową na weselu, więc włożyła do koperty 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×