Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Whitez

Problem z matką

Polecane posty

Witam jestem tu nowy ale nie wiem czy wybrałem dobry temat na to pytanie a otóż mam problem z matką moja mama 1 rok temu rozwiodła się z moim tatą do tej pory przyniosła już 3 facetów mam też starszego brata moja mama ma już kolejnego faceta czyli 4 i zaczęło mnie to wkurzać bo całe dnie z nim pisze i gada i nie poświęca mi czasu warto dodać że z 2 poprzednimi zaczęła uprawiać seks jedne raz słyszałem za scianą a drugi raz widziałem to na oczy bo miał on spać na materacu ale powiedziałem że może spać na moim narożniku i oczywiście poszedł spać z matką i nawet się nie spytał czy ona chce czy nie i wszedł pod kołdrę i chyba wiadomo co się działo dalej... Bardzo na nią jestem wkurzony bo to nie normalne mieć już 4 facetów i z naszego domu niedługo zrobi burdel proszę o pomoc boję się z nią porozmawiać bo z nią się po prostu nieda za każdą pomoc będe wdzięczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie to nie jest normalne że ma Cię w nosie i myśli tylko o sobie. Ile masz lat? Powinieneś jej jasno zakomunikować że to jest też twój dom i nie czujesz tego i że Ci wprowadza dużo stresu i niepewności. Musisz jasno określić granice. Poczytaj sobie też o osobowości narcystycznej, czy czasem.twoja matka jej nie ma. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Whitez.  Czy twój tata wie o tym, o czym tutaj piszesz. Czy masz z nim kontakt ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×