Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

amsterdam

Zarejestrowani
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

Ostatnio na profilu byli

525 wyświetleń profilu
 1. amsterdam

  Samotnik

  Olga, ale to nie jest dobra motywacja, chyba to wiesz. Relacje międzyludzkie to nie sport i nie ranking wyników.
 2. No nie jesteś piękny - to fakt. Ale możesz być np. interesujący. Jednak tego nie da sie udawać, niestety... Po prostu musisz mieć coś do powiedzenia. W odróżnieniu od większości tutejszych userów
 3. amsterdam

  Pies zatruwa mi życie

  Cześć Hey. Kocham psy, a jeszcze bardziej koty - to taka nowo odkryta miłość jest. Mam w domu psa (małego) i kota a na podwórzu jeszcze jednego psa (dużego). Ale mam też odpowiedzialnego faceta w domu. Jak czytam o twoim chłopaku, to boję się myśleć o waszej przyszłości... Jest leniwy, a to jest wieeelka wada u mężczyzny. Jest też nieodpowiedzialny - podejmuje decyzje pochopnie i nie chce ponosić za nie odpowiedzialności. To też jest poważna wada. Być może ma także zalety, ale wiele o nich nie piszesz... Otóż nie, Hey. Ten pies pokazał, jaki jest twój chłopak. To już nie pomarańczowa lampka powinna ci się zapalić, tylko czerwona. Trudno jest zmienić dorosłego człowieka, dlatego powtórzę : boję się myśleć o waszej przyszłości... Sorry.
 4. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest wtorek 07.07.2020 r. - 16 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,5 kg Czuję się świetnie. Moje dotychczasowe ubrania w sumie na mnie pasują, są tylko luźniejsze ale ładnie się układają na figurze. Zwłaszcza su.kienki Coraz poważniej myślę o przyłączeniu się do jakiegoś funkcjonującego wątku. Wytypowałam na początek dwa : 1. DIETA 5:2 ZACZYNAM 1.06.2020 oraz 2. XXXL - Wielkie odchudzanie od 01.06.2020. Oba wątki są nowe, pierwszy z nich jest raczej nieaktywny, natomiast drugi owszem, tak. Z kolei pierwszy bardzo mi pasuje ze względu na temat, bo czytałam książkę o tej diecie i jestem całkowicie przekonana co do teorii. Ponadto może ona służyć nie tylko do schudnięcia ale też do utrzymania wagi, przy lekkiej modyfikacji, na przykład do 6:1. Drugi wątek natomiast posiada bardzo przyjemny skład osobowy i nie jest nastawiony na żadną restrykcyjną dietę, tylko na zdrowe i nieobfite jedzenie. Panuje w nim miła, koleżeńska atmosfera - a to jest ważne.
 5. amsterdam

  Olewanie ze strony faceta

  Ale dlaczego z góry tak zakładasz, skoro go jeszcze nie zapytałaś ? Tylko jasne sytuacje dają podstawę do jakiegokolwiek wnioskowania. Spokojnie zapytaj. Poza tym ważne jest, o co się pokłóciliście. I jak się to zakończyło. Wygląda na to, że twój chłopak nadal czuje się urażony. I czeka na jakiś gest z twojej strony. Może słusznie ? Za mało danych, żeby odpowiedzialnie opiniować.
 6. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest poniedziałek 06.07.2020 r. - 15 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,5 kg , trzy piąteczki Dzisiaj zaczął się trzeci, czyli ostatni, tydzień stabilizacji. Mam zamiar do końca utrzymać założony reżim "żadnego cukru, żadnej mąki/skrobi". W tym, rzecz jasna, żadnego alkoholu, co jest szczególnie trudne w okolicznościach "grillowych". Reszta nie jest trudna - cudowna grilowana karkóweczka, kolorowe szaszłyki, różne warzywka, grilowane i w surówkach - wszystko dozwolone Tylko to piwko, zimne, złociste, tak kusi. Ale to już tylko tydzień, a więc jedna, góra dwie okazje grillowe. Jednak później trzeba będzie z dużym umiarem wprowadzać nowe, dotąd zakazane produkty i uważnie obserwować wagę. I dalej jest zalecane codzienne ważenie.
 7. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest niedziela 05.07.2020 r. - 14 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,8 kg. Po dniu jabłka, który jest w końcu rodzajem głodówki, waga ma prawo nieco wzrosnąć. Ale na tym mniej więcej poziomie powinna się zatrzymać. Czy tak będzie zobaczę jutro. A teraz przede mną piękny letni dzień, niestety pełen niebezpieczeństw towarzyskiego spotkania
 8. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest sobota 04.07.2020 r. - 13 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,5 kg Moje ulubione trzy piąteczki. Jednak dzień jabłka to świetny wynalazek. To działa. Ale muszę wyciągnąć wnioski i nie dokładać tyle różności w jednym dniu. Tylko jeden nowy produkt jednego dnia. No i tego zamierzam się trzymać.
 9. amsterdam

  Nie akceptuję dzieci partnera

  Jaka ty tam jesteś wyżywajka. Jesteś ordynarna i prymitywna baba. Bardzo rzadko zdarza mi się do kogoś tak powiedzieć, ale ty budzisz we mnie tylko złe moce i obrzydzenie.
 10. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest piątek 03.07.2020 r. - 12 dzień stabilizacji. Rano waga 56,4 kg Wczoraj menu wymknęło się chyba spod kontroli... Wprowadziłam jednego dnia dwa nowe produkty tj. jajka (na śniadanie) i ser kaszkawał (na kolację) a na obiad była karkóweczka. Do tego jeszcze całkiem na wieczór - kefir... No i to nie był dobry pomysł, jak widać. Wzrost do wagi bazowej - 0,8 kg. To jeszcze nie jest 1 kg < jak podają polskie źródła, ani nawet 2 Ib , czyli 0,9 kg < jak podają źródła obce, ale chyba jest to moment na wypróbowanie dnia steku lub dnia jabłka. Ponieważ steku w domu nie mam a jabłka mam - to chyba zdecyduję się na dzień jabłka. Jeszcze mam czas zdecydować, bo może jednak kupię stek ? Ale do 18-ej nic nie jeść ??? Decyzję podejmę później, dzień opiszę jutro. Adieu.
 11. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest czwartek 02.06.2020 r. - 11 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,8 kg Dziś półmetek etapu stabilizacji. Z jednej strony mnie to cieszy, ale z drugiej strony mam spore obawy przed kolejnym etapem... czy przeprowadzę to dobrze ? Muszę przyznać, że niestety jestem łasuchem i lubię jeść Kto nie lubi.... Ale żeby zachować te fajne proporcje, które mam, należałoby owszem jeść, tylko bardzo mądrze. Myślę, że poszukam po forum i może przyłączę się do jakiejś grupy, gdzie nie stosuje się ścisłej diety ale właśnie mądre, zrównoważone jedzenie. Jeszcze się nie rozglądałam i nie wiem, czy funkcjonuje tu jakiś wątek o utrzymaniu wagi. Może dziś znajdę trochę czasu na poszukanie czegoś odpowiedniego tutaj. A jeśli nie tu, to może na innych forach ?
 12. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest środa 01.07.2020 r. - 10 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,7 kg Waga w równowadze, ale nadal mam chęć na słodycze , poskramiam ją trochę orzechami. Najbardziej smakują mi nerkowce, ale kocham wszystkie: włoskie, brazylijskie, laskowe, pekany, tylko nie ziemne, bo to nie orzechy. Na którymś z wątków o odchudzaniu znalazłam przepis na lody bez kalorii, interesujące. Oraz na ptasie mleczko z kefiru. Oba przepisy zawierają cukier, który jest mi zabroniony ale gdyby ten cukier zastąpić erytrytolem ? własnie zakupiłam takowy. Będę zatem eksperymentować
 13. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest wtorek 30.06.2020 r. - 9 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,8 kg Muszę wymyślić coś zastępczego dla słodyczy - i dzisiaj sie tym zajmę , jak znajdę trochę czasu na to . Tak za mną chodzą . Waga w równowadze, fajne okreslenie. Dziś pracowity dzień przede mną, więc zmykam do poważnych obowiązków.
 14. amsterdam

  Dieta HCG

  Cześć. Jest poniedziałek 29.06.2020 r. - 8 dzień stabilizacji. Rano waga - 55,8 kg Pierwszy tydzień etapu stabilizacji jest już za mną. Myślę, że dobrze mi idzie, chociaż coraz częściej nachodzi mnie ochota na "coś słodkiego". Tym bardziej, że szanowny małżonek sobie nie odmawia i co gorsze, namawia... Ciekawe, że w czasie samej diety nie miałam żadnych takich zachcianek, jednak hCG działa ! No nic, trzeba będzie się przemóc i przetrzymać, potraktować ten czas po prostu jak odwyk. Odwyk - nieźle brzmi, kiedyś rzuciłam papierosy, to wiem, jak to jest . Przede mną dwa tygodnie stabilizacji i w tym czasie muszę się przygotować do następnego etapu, jakim jest UTRWALANIE.
×