Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Iskierka231

Nieprawidłowa budowa plemnika.

Polecane posty

Witajcie dziewczyny i panowie 🙂 Wiem, że wątków o niepłodności i staraniach o dzidzie jest bardzo dużo, ale nie mogłam znaleźć takiego, który najbardziej jest do mnie podobny. Od 3 lat staramy się o dziecko, każdy lekarz zrzucał winę na moje "policystyczne jajniki" i dodatkowe kilogramy. W lipcu trafiłam do lekarza, który pomógł już niejednej mojej znajomej z podobnymi dolegliwościami zajść w ciążę. Najpierw kazał przebadać mojego partnera żeby ruszyć z diagnozą dla mnie i dalszym leczeniem(żaden lekarz do tej pory nie zlecił żadnych badań dla partnera a wina według lekarzy leżała po mojej stronie). Wynik- nieprawidłowa budowa plemników... Morfologia 2%. Partner miał robione USG jąder. Na szczęście androlog nie widzi nic niepokojącego. Przepisał ANDROVIT, witC 1000mg, prostimen oraz AGAPURIN. Czy ktoś z was miał podobny problem i udało się mieć wynarzoną dzidzie? Może macie jakieś wskazówki? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawidłowa budowa plemników, a ruchliwość okej? Bo na pobudzenie znam żel prefert, znajoma z facetem używali i wiem, że udało się w końcu zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morfologia to jest nic, wazne jest Test SCD i Test HBA, dodatkowo MSOME-6600.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2020 o 21:49, Iskierka231 napisał:

Witajcie dziewczyny i panowie 🙂 Wiem, że wątków o niepłodności i staraniach o dzidzie jest bardzo dużo, ale nie mogłam znaleźć takiego, który najbardziej jest do mnie podobny. Od 3 lat staramy się o dziecko, każdy lekarz zrzucał winę na moje "policystyczne jajniki" i dodatkowe kilogramy. W lipcu trafiłam do lekarza, który pomógł już niejednej mojej znajomej z podobnymi dolegliwościami zajść w ciążę. Najpierw kazał przebadać mojego partnera żeby ruszyć z diagnozą dla mnie i dalszym leczeniem(żaden lekarz do tej pory nie zlecił żadnych badań dla partnera a wina według lekarzy leżała po mojej stronie). Wynik- nieprawidłowa budowa plemników... Morfologia 2%. Partner miał robione USG jąder. Na szczęście androlog nie widzi nic niepokojącego. Przepisał ANDROVIT, witC 1000mg, prostimen oraz AGAPURIN. Czy ktoś z was miał podobny problem i udało się mieć wynarzoną dzidzie? Może macie jakieś wskazówki? 

 

Podałaś tylko wycinek z jego wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż miał podobny problem, niestety żadne z "cudnych" suplementów diety ani witamin nie pomogły.... tak na prawdę nam lekarz powiedział, że oni nie wiedzą z jakiego powodu mężczyźni mają złą jakość nasienia.... ze to choroba cywilizacyjna 21 wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polecam  lekarzy naprotechnologów, którzy są w całej Polsce w większych miastach. Patrzą na problem niepłodności całościowo przez wszystkie układy nie tylko rozrodczy i patrzą na oboje rodziców i  przede wszystkim leczą niepłodność. Może warto spróbować aby móc zdiagnozować powód złej budowy plemników.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLa facetów to się stosuje żel Prefert podczas stosunku, kobieta powinna swoją drogą monitorować cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×