Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BennieAndTheJets1

Jutro będe gadał z chłopem przez telefon, stresuje mnie to

Polecane posty

pisać mogę ale gadanie jest takie niezręczne xD Inaczej na żywo, przez telefon nigdy nie wiem co pier;dole. Dobrze, że chociaż się zapytał czy teraz mam ochotę gadać. Trzymajcie kciuki żebym nie spier;dolił, pewnie będę głu'poty nawijał. Nie lubię gadać. 😑 Poje;bany jestem co? 

Jak się gadka nie klei z kimś to znaczy ze nie jesteście na jednej fali. Jak ci z kimś dobrze do gadanie o gownie będzie się krecic. 

Boni nie bądź taka hop do przodu. Nie każdy potrafi nawijać makaron na uszy telefonicznie. Też nie umiem i wolę pisać elaboraty. 😉

• Like 1

Rób co wolisz. Pisze co sadze a to czy się zgadzasz to już nie moja brocha. Po prostu wiem ze jak ci z kimś po drodze to ma się o czym prdolic choćby kocopoly a jeśli nie to jest sztywno jak widły w gnoju. 

3 minuty temu, Działka napisał:

Ułożyć ci dialog? 😎

Sam zawsze sobie układam dialogi w głowie przed rozmową, czuję że będzie spoko, na początku tylko stresik. 😎 Myślę, że nawet jak coś głu;piego powiem to on ogarnie. 

Przed chwilą, BoniBluBalbina napisał:

Rób co wolisz. Pisze co sadze a to czy się zgadzasz to już nie moja brocha. Po prostu wiem ze jak ci z kimś po drodze to ma się o czym prdolic choćby kocopoly a jeśli nie to jest sztywno jak widły w gnoju. 

My mamy o czym gadać, jedyne co to przez telefon jest dość sztucznie. Przynajmniej ja mam takie odczucie. 

A to jakiś nowy pedau czy ten twój krasz ostatni? Zadzwonię do ciebie i zmienię głos jak do okupu 😂

• Haha 1

1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Sam zawsze sobie układam dialogi w głowie przed rozmową, czuję że będzie spoko, na początku tylko stresik. 😎 Myślę, że nawet jak coś głu;piego powiem to on ogarnie. 

Mam tak samo jak ty. A jak telefon trąbi to niestety zupełnie co innego mówię.

• Like 1

1 minutę temu, BoniBluBalbina napisał:

A to jakiś nowy pedau czy ten twój krasz ostatni? Zadzwonię do ciebie i zmienię głos jak do okupu 😂

Mój ostatni krasz, zależy mi na nim dlatego się tak stresuje. Jak mi nie zależy to z reguły mam wyje'bane na to co mówię i jak wypadnę. 

35 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Mój ostatni krasz, zależy mi na nim dlatego się tak stresuje. Jak mi nie zależy to z reguły mam wyje'bane na to co mówię i jak wypadnę. 

A gadałeś wcześniej z kobietą przed nim?

Przed chwilą, BennieAndTheJets1 napisał:

Z koleżankami owszem. 😂

No to ten twój krasz dziwny, najpierw cię zapyta, co pamiętasz z tego co te koleżanki mówiły, bez sensu, a potem żebyś opowiedział o sobie, ale to i tak pół biedy dobrze wypadniesz jeśli ci się podoba, ja się wcześniej głupot naczytałam i mi się przestał podobać 🙄

20 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Tez nienawidze gadac przez telefon, introwertyczna czesc mnie sie buntuje.

Podobno żyjesz z insta. Rzeczywiście intro świat. 

6 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

Podobno żyjesz z insta. Rzeczywiście intro świat. 

Ja? Prze/mo znowu cos wymyslil, jak mnie nie bylo?

4 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Ja? Prze/mo znowu cos wymyslil, jak mnie nie bylo?

Coś się słabo przygotowałeś do trollowania. 

Mnie to denerwuje jak ktoś cicho mówi i ja nie słyszę, bo coś robi i do telefonu nie mówi, normalnie tylko dać na głośnomówiący i też sobie z daleka rozmawiać 😄 

1 minutę temu, rozum11 napisał:

Mnie to denerwuje jak ktoś cicho mówi i ja nie słyszę, bo coś robi i do telefonu nie mówi, normalnie tylko dać na głośnomówiący i też sobie z daleka rozmawiać 😄 

Ja to będę musiał wyjść z chaty żeby sobie na spokojnie porozmawiać, on kończy robotę po 17stej, a wtedy też moi starzy wracają. W chacie się niesie, nie chcę żeby słyszeli o czym rozmawiamy. 😏 

Podobno nie macie o czym gadać przez telefon wiec raczej gorąca sekslinia ci nie grozi. Albo swirujesz jak pawian 😏

Napisano (edytowany)
6 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ja to będę musiał wyjść z chaty żeby sobie na spokojnie porozmawiać, on kończy robotę po 17stej, a wtedy też moi starzy wracają. W chacie się niesie, nie chcę żeby słyszeli o czym rozmawiamy. 😏 

Pół biedy, u mnie czasami sąsiadka na balkonie śpiewa sąsiadkę. Na dniach mam rozmowę, ale na szczęście nie przez telefon. Do mnie też po 17 dzwonił, to babiarz i chłopiarz😄 

Edytowano przez rozum11

1 minutę temu, BoniBluBalbina napisał:

Podobno nie macie o czym gadać przez telefon wiec raczej gorąca sekslinia ci nie grozi. Albo swirujesz jak pawian 😏

Mamy o czym rozmawiać, jedynym problemem jest moja piz;dowatość względem ciągnięcia rozmowy, na żywo jakoś mam lepsze flow. Musiałbym się podpić żeby tak pier;dolić non stop. No chyba, że mu zaproponuję naje'bkę telefoniczną. Gorącej sekslinii nie planuję xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się