Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość3342

Proszę o pomoc!

Polecane posty

Od miesiąca zmagam się z bólami brzucha. Miesiąc temu był to dyskomfort w podbrzuszu i wokół pępka oraz refluks. Dwa tygodnie temu miałam miesiączkę (u mnie zawsze trwa 7 dni i jest w miarę obfita), która przez dwa dni była brunatna, trzeciego dnia zatrzymała mi się i wieczorem znowu ją dostałam (czerwone zabarwienie). Przez kolejne 2/3 dni miałam brunatne delikatnie krwawienie, wręcz prawie plamienie. Parę dni przez miesiączką miałam mocne bóle brzucha i biegunkę. Od tygodnia teraz czuję delikatnie mrowienie w podbrzuszu na środku, czasem to jest kłucie z lewej lub prawej strony. Cały czas boli mnie pod mostkiem, jak również żołądek. Cały czas jednocześnie czuję mdłości, jednak jak próbuję wymiotować to muszę się namęczyć, ale i tak nie wymiotuję. Gastroskopia wykazała nadżerki żołądka i przełyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że jedno ma wpływ na drugie. Kontroluj cykl, będzie ci łatwiej. Zobacz sobie cyclotester, bardzo przydatna rzecz

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitoruj sprawy kobiece, sprawdzaj sobie poziom lh, ja mam do tego mini mikroskop z aplikacją na telefon. Nadżerki też kontroluj

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest monitorować swój cykl, ja używam komputera cyklu, możesz o nim poczytać na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×