Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma

Nasza piękna niepodlehgła Armrnia

Polecane posty

 W poniedziałek będziemy świętować 29 lecie naszej niepodległości  . Kraj  nasz mimo swojej długiej  historii   niepodległy jet od niedawna ale zawsze ten sam . Nasza relikwia  nasze atrakcja nasza góra ararat i nasza siła . Nigdy nie utracilismy i nie uttacimy tego co mamy. Przez każda epoke preslismy dumnie i udciwie  pretwlismy gdy nas mordowali zabierali  domy , gdy chcieli nas ateizowac nie udało sie  im bo  Ormianie  zawsze znajda jakis promien nadzieii i beda zyc dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Was podziwiam i uważam za wyjątkowy naród, macie taką siłę, której żaden inny nie ma.

Ta siła płynie z wiary i waszych krystalicznych charakterów.  I tego że zawsze poddawani próbom, wybieracie prawdziwe wartości, mimo tego jaki jest w istocie ten swiat.

A tak po cichu liczę że moja córka która ma się niebawem urodzić, będzie miała domieszkę krwi ormiańskiej, bo ze względu na przodków moich, ale też jej ojca - jest na to szansa.

Wszystkiego najlepszego 🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, poziomka377 napisał:

Dlatego Was podziwiam i uważam za wyjątkowy naród, macie taką siłę, której żaden inny nie ma.

Ta siła płynie z wiary i waszych krystalicznych charakterów.  I tego że zawsze poddawani próbom, wybieracie prawdziwe wartości, mimo tego jaki jest w istocie ten swiat.

A tak po cichu liczę że moja córka która ma się niebawem urodzić, będzie miała domieszkę krwi ormiańskiej, bo ze względu na przodków moich, ale też jej ojca - jest na to szansa.

Wszystkiego najlepszego 🌷

gratuluje i życcze powodzenia . diekuje za miłe słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Różniczka napisał:

Rapsyna tyle piszesz o Armenii a ja nie domysliłam się że jesteś z pochodzenia Armenką, 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×