Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Podoba się wam taka sexowna Panienka?

Polecane posty

Sadze ze meski krasnal który wrzuca w sieć prywatne zdjęcia swojej lochy zasługuje na zgniecenie łysej głowy między udami pani (?) z filmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Sadze ze meski krasnal który wrzuca w sieć prywatne zdjęcia swojej lochy zasługuje na zgniecenie łysej głowy między udami pani (?) z filmu. 

Ale nikt panienki nie pozna. Ma ciemne okulary😜

A zresztą co co to za wstyd być prześliczna Panienka to nie jest wstyd.🙃

 

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AmidaButsu napisał:

Ale nikt panienki nie pozna. Ma ciemne okulary😜

A zresztą co co to za wstyd być prześliczna Panienka to nie jest wstyd.🙃

 

Jarasz się jak gówniarz byle laska w sieci a 4 dychy na karku. To jest straszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AmidaButsu napisał:

Ale nikt panienki nie pozna. Ma ciemne okulary😜

A zresztą co co to za wstyd być prześliczna Panienka to nie jest wstyd.🙃

 

No właśnie, jak mamy ocenić czy śliczna przez te okulary? Oczu nie widać, to reszta anonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Jarasz się jak gówniarz byle laska w sieci a 4 dychy na karku. To jest straszne. 

To on jej nie zna osobiście?? Jara się babą wirtualnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Jarasz się jak gówniarz byle laska w sieci a 4 dychy na karku. To jest straszne. 

No ale wyglądam na 22 lata. Więc załóżmy że mam tyle na ile wygladam😹 40 dychy hahaha 36. To troszkę brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, forumowy.detektyw napisał:

Średnio, a co w niej jest seksownego? 

Co wy ludzie oczu nie macie?

Fajniutka taka... 🥰 Wszystko w niej mi się podoba...😛

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, AmidaButsu napisał:

No ale wyglądam na 22 lata. Więc załóżmy że mam tyle na ile wygladam😹 40 dychy hahaha 36. To troszkę brakuje...

🤣🤣🤣🤣 22 lata 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Na tym zdjeciu, ktore dzis wrzuciles, nie wygladales na 22 lata. Twarzy nie bylo widac, ale figura tak na 30+. Wtedy zwykle faceci zaczynaja tyc.

Brakuje mniej niz wiecej.

Panienka zwyczajna, ale o.k. Mozna sie jarac. Wrzucanie do sieci zdjec bliskich osob bez ich zgody jest chore.

To tylko wg Twojej teorii.

Skąd wiesz czy bez zgody czy za zgodą, akurat ma to najmniejsze w tym znaczenie a wiek 22 lata nie wymyśliłem sobie sam tylko mi.ludzie mówią że na tyle wyglądam i nie rozumiem o co chodzi? Panienka też zażartowała czy mnie o dowód przypadkiem nie pytają 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Jestes naprawde malo inteligentny. Ja juz wiem jak wyglada.

To super że wiesz, zatem wiesz też że jest prawdziwa? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AmidaButsu napisał:

To tylko wg Twojej teorii.

Skąd wiesz czy bez zgody czy za zgodą, akurat ma to najmniejsze w tym znaczenie a wiek 22 lata nie wymyśliłem sobie sam tylko mi.ludzie mówią że na tyle wyglądam i nie rozumiem o co chodzi? Panienka też zażartowała czy mnie o dowód przypadkiem nie pytają 😛

Pewnie chodziło o twoje infantylne zachowanie. Łysiejący obwarzan na łbie i brzuchu to raczej nie są cechy młodzika tylko starego krasnala bezbeku. Szykuj tupecik. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

No raczej ma znaczenie, bo to sa prywatne informacje.

Skąd wiesz? To wciąż są domysły z Twojej strony nadal nie wiesz czy za zgodą czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Nie wiem, czy za zgoda, czy nie, ale nie sadzisz ze rozpowszechnianie swojego i ukochanej profilu na Kafeterii jest kiepskim pomyslem?

A czy ty sądzisz ze zdrowa na mózgu kobieta zadawałaby się z takim starym dziadem za darmo? Bicz pliz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profil ten o którym myślisz że jako jedyna ujrzalas i myślisz że jestem na tyle durny by inni mogli wejść i sprawdzić co się na nim kryje

 

Hahaha 😛 i co się stanie? No słucham lambadziara uzyszkodnik będzie miała co podejrzeć lul straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nas nazywasz brzydkimi a za piękność masz zwykła przeciętna typiare której robisz gnój w sieci. Jesteś żałosny i mniemam ze także upośledzony umysłowo jak Przemek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Nie wiem, czy za zgoda, czy nie, ale nie sadzisz ze rozpowszechnianie swojego i ukochanej profilu na Kafeterii jest kiepskim pomyslem?

To jak nie wiesz to po co te oskarżenia z doopy lambadziarskiej starej twojej z Ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalboa napisał:

Nas nazywasz brzydkimi a za piękność masz zwykła przeciętna typiare której robisz gnój w sieci. Jesteś żałosny i mniemam ze także upośledzony umysłowo jak Przemek. 

Kolejna upośledzona. Hahaha 

🙀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Nie wiem, czy za zgoda, czy nie, ale nie sadzisz ze rozpowszechnianie swojego i ukochanej profilu na Kafeterii jest kiepskim pomyslem?

Gdzie ten profil pomylona locho?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AmidaButsu napisał:

To jak nie wiesz to po co te oskarżenia z doopy lambadziarskiej starej twojej z Ukrainy?

Ale czego ty oczekujesz stary chłopie wrzucając zdjęcia jakieś typiary? Ze kobiety będą zazdrościć a faceci bić konia? Robisz z siebie wieśniaka w sieci to się licz z konsekwencjami. Dla mnie takie stare konie nadają się na leczenie psychiatryczne. Działaności godna gimbusa ale nie starego chłopa który szuka poklasku na jakas płatna lochę. Bicz pliz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalboa napisał:

Ale czego ty oczekujesz stary chłopie wrzucając zdjęcia jakieś typiary? Ze kobiety będą zazdrościć a faceci bić konia? Robisz z siebie wieśniaka w sieci to się licz z konsekwencjami. Dla mnie takie stare konie nadają się na leczenie psychiatryczne. Działaności godna gimbusa ale nie starego chłopa który szuka poklasku na jakas płatna lochę. Bicz pliz. 

Dobra nie podoba się to sioo do garów.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×