Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AmidaButsu

Idę na rowerek foto starego dziada 😜

Polecane posty

6 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Ogólnie to zbyt dużo wrażeń odnosisz chachata hieno. Pozostań przy betoniarze swojego lajonela ktorym cię okłada w trakcie osławionej 69

no wrazen mi nie brakuje to wynik mojej wrazliwej natury ehehehe 😉 niektórzy twierdzą że to początek szaleństwa ale ja się na to nie piszę 😉 wolę wierzyć że ludzie są dobrzy a że ktoś próbuje być problemem w moim życiu to wynik czystego przypadku egheghgehgehge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rudy irokez? no nie mogę, bo to jest kolor mojego łonowego owłosienia 🙂 to jest bardzo seksy mój betoniarz uwielbia do lizania loda szczęka musi być nawet sztuczna. fakt że to nie porcelanowe implanty ale do orala zbieram się w sobie i zawsze zakładam, żeby coś tam w buzi było 🙂 a co nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze po tym jak moje nagie zdjęcie nie udostępnione przeze mnie zostało opublikowane SE. to zawsze 🙂 chcesz więcej szczegółow to zastukaj mi 3 razy w ścianę ok? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze się rozczulam jak je oglądam  🙂  od czego ma się przyjaciół w internecie - a to ktoś po rosyjsku, a to po angielsku - co chcesz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo wtedy też byłam gruba i zezowata 🙂 mam nadzieję, ze to nie ten nieznajomy od stadniny koni. chociaż może ...wciąż jest na etapie realizacyjnym obietnicy ....ehehehe.... a lata lecą a ja piękna już nie bedę to może mu przejdzie chyba że to kwestia Chonoru 🙂to wtedy zostaje mu Fakt 😉 tez poczytne pismo ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AmidaButsu napisał:

To wina fajek no je rzuciłem.. cwaniaki.🤣 Nie palę od 7 miesięcy. To błyskawicznie brzuch mi urósł...

Dobrze wyglądasz nie słuchaj tych chorych ludzi. Stary dziad? to ile masz lat  wyglądasz na 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
53 minuty temu, kardulaki napisał:

Dobrze wyglądasz nie słuchaj tych chorych ludzi. Stary dziad? to ile masz lat  wyglądasz na 24

Podobny jest do Marcina Bustowskiego (rolnika co walczy z randapem) z yt. Może to rodzina?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×