Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiak <3

Brak seksu

Polecane posty

Cześć. Nie wiem nawet od czego zacząć. Z moim mężczyzną jestem prawie rok, ja mam 17 lat a on 20.  Nie śpieszyło nam się do seksu, powiedział mi że woli poczekać a na pół roku zrobi mi niespodziankę.  I tak w międzyczasie dochodziło między nami do różnych sytuacji. I tak czas leci i leci a my dalej nic. Problem polega na tym że on mówi mi że ma ochotę, że chciałby seksu że mną ale za każdym razem jak ja go podchodzę, próbuję zrobić ochotę, kiedy widzę że on już jest gotowy, to kończy się tak że albo robi sobie to rączką albo ma jakieś wymówki. Boję się że coś źle robię, że jestem za mało seksowna czy coś. Nie jestem dziewicą, dla niego byłby to pierwszy raz. Jak próbuje z nim porozmawiać czemu nie ma ochoty czy coś źle robię, jak próbuje mu powiedzieć że przez to czuje się mało seksowna dla niego i rzeczy w ten deseń to się denerwuje i pyta czy mi chodzi tylko o jedno. Bardzo go kocham i nie patrze na związki jak typowa nastoletnia gówniara. Poradzicie coś? Bardzo na was liczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Merkana napisał:

....muszę Ci powiedzieć że do porannej kawy tekst idealny 

Nie trzeba niczego na poprawę nastroju.. Niektórzy przechodzą samych siebie 😂

Niezłe provo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Merkana napisał:

....muszę Ci powiedzieć że do porannej kawy tekst idealny 

Orgazm byłby lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×