Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
i hate my mother-in-law

Teściowa i szwagierka dostały za swoje

Polecane posty

Z góry chciałam oznajmić to nie żadna wymyślona przez nudy historia lub prowokacja. 

Relacja pomiędzy mną a teściową i szwagierką były wspaniałe, aż do momentu gdy nie pękła im żyłka w dupie jak otworzyłam swój salon z robieniem paznokci. Dałam im czas, na pewno przyjedzie im. Wcale zazdrość nie minęła im, postanowiłam że będę mieć na nich wyjeb.ne. Bo szkoda życia i zdrowie na nich. Dowiedziałam się od sąsiadki matki narzeczonego, że dwie na prawo i lewo rozpowiadać plotki że kasę na salon miałam za dawanie dupy lub że jestem adoptowana. O nie, więc zwróciłam się z prośbą do ukochanego żeby zrobił porządek z tymi raszplami. Ten cipowaty narzeczony wcale tego nie załatwił, ledwo co jedno słowo powiedział a mamusia wydarła się na niego a siostra dała mu w twarz. Nie daruje im tego, zadzwoniłam po kolei. Raz a porządne nakrzyczałam na nich, żadnym słówkiem nie odezwały się a takie wyszczekane były. Dopiero piekło wybuchło, gdy podczas kawy z mamą bez zapowiedzi wpadły te wywłoki. Z łapami próbowały rzucić się na moją rodzicielkę, szybko odepchnęłam ich. Szm.ta teściowa dostała w twarz z otwartej ręki i kopa w kroczę a s.ka szwagierka z pięść w nos i kolano w brzuch. Każda k.rwa dostała na papa kopa w tyłek. Wieczorem, gdy mój cipa narzeczony wrócił z pracy to zaczął atakować mnie że jakim prawem robię krzywdę jego rodzinie bla bla. Dostał się z liścia na jeden i drugi policzek i powiedziałam że jak chce to może od razu ...a.ać do mamusi i siostry. Gnojek nie ma prawa podnieść słowa i ręki na mnie, związek polega na dwóch osobach którzy wspierają się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×