Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zośka8

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Dnia 27.09.2020 o 12:36, Nemetiisto napisał:

Tak, mój pięcioletni szajsung wytrzymywał na baterii 3h. Jeśli nie było gniazdka i ładowarki permanentnie miałem rozładowany telefon. 😉

Też miałem te gówniane samsungi. Dwa jebańce ... z górnej półki a po kilku miesiącach za zegarek mi głównie służyły bo nie szło tego gówna używać. Choć tu bym temu idiocie nie wierzył. Powerbanka też mam, o dziewczynę kiedyś kupiłem bo mi się dwa razy zapomniało podładować fona a potem nie miałem już gdzie, przy tym za drugim razem zapomniałem spakować powerbank. Poprosiłem po tym by mi zawsze o nim przypominała na wszelki wypadek. Przypominała 😊 i już nigdy więcej nie było tego problemu. Powerbank dobra rzecz, nie tylko o dziewczynę. A on ściemnia, może z kumplami idzie się wtedy nachlać a może nie do kumpli idzie.

Edytowano przez Misiowie puszyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję dziś jeszcze raz Ci odpisać na prywatnym.Napisalam wczoraj dużo, ale nie wysłało mi, wkurzyłam się.Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

Też miałem te gówniane samsungi. Dwa jebańce ... z górnej półki a po kilku miesiącach za zegarek mi głównie służyły bo nie szło tego gówna używać. Choć tu bym temu idiocie nie wierzył. Powerbanka też mam, o dziewczynę kiedyś kupiłem bo mi się dwa razy zapomniało podładować fona a potem nie miałem już gdzie, przy tym za drugim razem zapomniałem spakować powerbank. Poprosiłem po tym by mi zawsze o nim przypominała na wszelki wypadek. Przypominała 😊 i już nigdy więcej nie było tego problemu. Powerbank dobra rzecz, nie tylko o dziewczynę. A on ściemnia, może z kumplami idzie się wtedy nachlać a może nie do kumpli idzie.

On coś kręci, jestem tego pewna.Podejrzewam że chodzi pić w tym czasie z kolegami, albo nie wiem......może i wchodzą w grę też inne sprawy, bo zawsze jak był podpity, wydzwaniał do mnie cały czas, więc dlatego podejrzewam go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Zośka8 napisał:

On coś kręci, jestem tego pewna.Podejrzewam że chodzi pić w tym czasie z kolegami, albo nie wiem......może i wchodzą w grę też inne sprawy, bo zawsze jak był podpity, wydzwaniał do mnie cały czas, więc dlatego podejrzewam go....

Albo kumple się zaczęli nabijać z jego dzwonienia po pijaku do Ciebie i wpadł na ten "genialny pomysł". To wariant bardzo optymistyczny choć możliwy. Sam miewałem niezwykle "genialne" pomysły 🤣 Albo sama domyślasz się co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

Albo kumple się zaczęli nabijać z jego dzwonienia po pijaku do Ciebie i wpadł na ten "genialny pomysł". To wariant bardzo optymistyczny choć możliwy. Sam miewałem niezwykle "genialne" pomysły 🤣 Albo sama domyślasz się co.

No nie wiem, sama czy mnie az zdradza, nie chce mi się do końca wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bear napisał:

Ale prywatnych się nie da

Spróbuję dziś znowu odpisać jak się nie uda, założę nowe konto i Ci odpisze chcę żebyś wiedział co się wydarzyło u mnie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×