Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolina 35#

Związek z osobą niepełnosprawną

Polecane posty

Jestem w związku z osobą niepełnosprawną od 13 lat. Mam z nim syna. Jest problem. Przemyślałam pewne sprawy związane z wspolzyciem.. Nie chcę o nim pisać brzydko czy dyskryminująco

Owszem nie mogę wymagać od niego żeby stanął na wysokości zadania jako mężczyzna. Znam pewien artykuł kk mowiacy o tym że nie mam prawa wykorzystać jego bezradności w celu doprowadzenia do współżycia. 

Druga sprawa jak mam przekonać te osobę ze nie jestem w stanie nadal z nim być jako żona partnerka. Mam potrzeby ale mam na tyle sumienie żeby wstrzymać się od gróźb szantażu i podstępu. Raz go oszukałam że nie będę w ciąży ale stało się. Po tylu latach stwierdziłam że nie jestem w stanie być żoną dla osoby niepełnosprawnej. 

 

On ma rozum nastolatka. Nie cierpi rozmów ogólnie twierdzi że nie ma o czym gadać. Na litość boską po co mu kobieta. Nie moja rola w związku żeby być oparciem dla takiego partnera. 

Skoro się wstrzymuje od seksu. Nie chcę być w białym związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen
2 minuty temu, Karolina 35# napisał:

On ma rozum nastolatka

Ten związek to ...małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karolina 35# napisał:

Jestem w związku z osobą niepełnosprawną od 13 lat. Mam z nim syna. Jest problem. Przemyślałam pewne sprawy związane z wspolzyciem.. Nie chcę o nim pisać brzydko czy dyskryminująco

Owszem nie mogę wymagać od niego żeby stanął na wysokości zadania jako mężczyzna. Znam pewien artykuł kk mowiacy o tym że nie mam prawa wykorzystać jego bezradności w celu doprowadzenia do współżycia. 

Druga sprawa jak mam przekonać te osobę ze nie jestem w stanie nadal z nim być jako żona partnerka. Mam potrzeby ale mam na tyle sumienie żeby wstrzymać się od gróźb szantażu i podstępu. Raz go oszukałam że nie będę w ciąży ale stało się. Po tylu latach stwierdziłam że nie jestem w stanie być żoną dla osoby niepełnosprawnej. 

 

On ma rozum nastolatka. Nie cierpi rozmów ogólnie twierdzi że nie ma o czym gadać. Na litość boską po co mu kobieta. Nie moja rola w związku żeby być oparciem dla takiego partnera. 

Skoro się wstrzymuje od seksu. Nie chcę być w białym związku. 

Podziwiam jesteś taka wytrwała zdecydowałaś. Porozmawiaj z nim jeżeli  tego sexu nie ma , gdzie indziej będziesz miała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bad Omen napisał:

Ten związek to ...małżeństwo?

w poprzednich postingach na ten sam temat pisała, że małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×