Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Quarnaa

Wredna przyszła niedoszła TESCIOWA

Polecane posty

Hej, może zacznę od tego, ze jestem ze swoim chłopakiem 3lata mieszkamy razem w mieszkaniu które mam od moich rodziców, ale nie o tym. A o jego matce, relacje z jego rodzicami są dosyć nieregularne. Ja od początku czułam dystans do jego matki: na naszym pierwszym spotkaniu zapoznawczym wypytałam mnie o wszystko co możliwe, czułam się jak na spowiedzi.. także dobrego wrażenia na mnie nie zrobiła. Kontakt jest rzadki co jest mi na rękę bo, to nie mój klimat. 
Ale do sedna:

Jakis czas temu miałam operacje na oko, które lekko mi uciekało, zez nie był widoczny ale jednak kompleks z nim związany gdzieś w głowie siedział dlatego się go pozbyłam.

pare dni temu przyjechała do Nas przywieźć coś dla mojego chłopaka, ja akurat byłam pod prysznicem - wychodzę : przywitałam się.

ona pyta jak oczy? Na co odpowiedziałam, ze dobrze. I poszłam się ubierać.

słyszę, ze mój chłopak mówi, ze nasz pies ostatnio tez miał coś z okiem a jego matka na to CO TEZ MA ZEZA? nie zareagowałam.

a ona nagle mówi do mnie i co już Ci nie ucieka oko? Czy teraz w druga stronę? 
yyyy, zamurowało mnie.. mówię do niej, ze słucham? Serio, mówi do mnie? I to raczej nie jest miłe. Na co mój brat mówi nie pyskuj do teściowej xD ja oczywiście odparłam, ze na szczęście to nie moja teściowa a ona się wkurzyła i wyszła. 
I to miał być żart? Serio waszym zdaniem żartuje się z czyichś kompleksów? I powinnam mieć wyrzuty sumienia ze tak zareagowałam? Czy trzymać się z daleka od tej wrednej piz*dy która tak się zachowuje na dodatek w MOIM DOMU. 

co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Quarnaa napisał:

Czy teraz w druga stronę?

Mogłaś powiedzieć, że teraz po operacji ręka Ci ucieka😎 Mogłaś powbijać jej szpileczki, a nie tak z grubej rury. Kot przed schrupaniem myszy też trochę się nią pobawi. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Quarnaa napisał:

na naszym pierwszym spotkaniu zapoznawczym wypytałam mnie o wszystko co możliwe, czułam się jak na spowiedzi

Chciała Cię poznać, tu chyba przesadzasz. No i matki tak mają, sama chciałabym poznać jak najlepiej dziewczynę swojego syna. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Quarnaa napisał:

Serio waszym zdaniem żartuje się z czyichś kompleksów?

Trochę dystansu do siebie, a Mamunia była uszczypliwa. Zamiast ją atakować mogłaś to mądrzej rozegrać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×