Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klavv

Skrócony cykl? Ciąża?

Polecane posty

Cześć. Mam pewien problem i może któraś z Pań miała podobną sytuację i może będzie w stanie mi odpowiedzieć. Tydzień temu kochałam się ze swoim chłopakiem, zabezpieczaliśmy się, nie doszedł we mnie, ale nie wykluczam "komplikacji", dlatego się stresuję. Było to kilka dni po okresie, dlatego miałam jeszcze dni niepłodne. Jednakże na za jakieś 2 dni w śluzie miałam takie dziwne białe grudki. Później miałam dużo śluzu rozciągliwego, czyli płodnego. Miałam tak z 1 dzień, a od kilku dni mam śluz jaki zawsze mam przed miesiączką, czyli biały, gesty, lepki, ale nie czuję jakoś suchości w pochwie. Jest to dla mnie dziwne, bo według kalendarza, owulację powinnam mieć mniej więcej właśnie dzisiaj (03.10). Na dodatek bolą mnie piersi i od 2-3 dni non stop słyszę i czuję jakieś przelewanie i bulgotanie w podprzuszu i czasami zdarzyło się jakieś ukłucie i delikatny ból, ale już to wszystko przechodzi. Dodam, że poprzednia miesiączka bardzo mi się opóźniła, bo mój cykl trwał ponad 40 dni z powodów chorobowych. Czy to możliwe, że ma to jakiś związek z tym i teraz mi się aż tak bardzo skraca, że do kilku dni powinnam dostać miesiączkę? A jeśli nie to czy komuś to wygląda na ciąże? Będę wdzięczna za odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×