Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karolina149

Magic Wand

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie wibratora Magic Wand. Jak się wam sprawdza,czy i jak szybko osiąganie orgazm? Chcę spróbować ale nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2020 o 20:53, Karolina149 napisał:

Mam pytanie odnośnie wibratora Magic Wand. Jak się wam sprawdza,czy i jak szybko osiąganie orgazm? Chcę spróbować ale nie wiem czy warto...

podobno jednej z najlepszych i najbardziej polecanych masażerów dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bella napisał:

Zabawki wibrujące zmniejszają wrażliwość pochwy na dotyk mężczyzny 😛

 

badania i książki naukowe twierdzą, że jest akurat odwrotnie. Ale nie jestem kobietą - dlatego nie wiem. Wiem natomiast, że część terapeutów seksualnych z Betty Dodson na czele poleca tego typu zabawki aby właśnie rozbudzić wrażliwość erotyczną stref genitalnych. Klasycznie jako dobre "narzędzia" do tego wymieniane zawsze było Hitachi Magic Wand oraz Eroscilator, chociaż są to typowe zabawki do pobudzania z zewnątrz (łechtaczki). Od wewnątrz natomiast poleca się Lovense Lush, którym można sterować aplikacją ze smartfona. Ale - fakt - jestem teoretykiem i wiedzę opieram na podstawie literatury. Dobrze byłoby aby wypowiedziała się pani, która poszczególnie zabawki próbowała.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2020 o 16:11, Pokußa napisał:

Facet który przegina z masturbacją ma też później problem z dojściem w kobiecym łonie :classic_cool:

To niekoniecznie prawda. Ja masturbując się z czasem zacząłem skupiać się nie na jak najszybszym zadowoleniu się, ale na jak najdłuższym podtrzymywaniu stanu tuż przed wytryskiem. To w późniejszym czasie bardzo pomogło mi w kontrolowaniu wytrysku podczas seksu z kobietą - z korzyścią obopólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×