Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Filifionka

Egoista?

Polecane posty

Wczoraj pokłóciłam się z moim facetem. Po kłótni rozbolał mnie brzuch z powodu okresu i to tak bardzo, że położyłam się do łóżka. On nawet się nie zainteresował, jak się czuję i czy mi zrobić herbatę.

Zapytałam go o to wieczorem, to jeszcze się oburzył, że najpierw wszczynam kłótnie, a potem oczekuję, że on będzie koło mnie skakał. A mnie się wydaje, że jak się kogoś kocha, to się o niego troszczy zawsze, a nie tylko wtedy, gdy ma się dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Filifionka napisał:

[...] jeszcze się oburzył, że najpierw wszczynam kłótnie, a potem oczekuję, że on będzie koło mnie skakał [...]

No cóż, facet też ma swoje emocje i nerwy, należy się zrozumienie. Skoro kłótnia wynikła z Twojej winy (jak uważa), a zaraz po poczułaś się źle, partner mógł pomyśleć, że robisz z siebie ofiarę i próbujesz nim manipulować. Nawiązując do faktu, że wzajemna troska w relacji jest pożądana, Ty jakoś wcześniej nie zatroszczyłaś się o jego samopoczucie, biorąc udział w kłótni, zamiast się opanować. Sytuacja niefajna, oboje ponosicie za nią odpowiedzialność. Pozostaje spokojnie porozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Filifionka napisał:

On nawet się nie zainteresował

Powiedziałaś mu jak się czujesz czy oczekiwałaś, że się domyśli? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Powiedziałaś mu jak się czujesz czy oczekiwałaś, że się domyśli? 🤔

Powiedziałam, że strasznie boli mnie brzuch, ale ponieważ nie zareagował, poszłam sobie do innego pokoju i do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×