Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klavv

Czy to może być ciąża??

Polecane posty

Cześć... Mam pewien problem i może któraś z pań miała podobną sytuację i może będzie w stanie mi odpowiedzieć. 26.09 pieściłam się ze swoim chłopakiem, ale obawiam się bo nie mam pojęcia czy preejakulat nie dostał się w jakiś sposób do mojej pochwy, dlatego się stresuję Było to kilka dni po okresie, dlatego miałam jeszcze dni niepłodne według kalendarzyka, bo miesiączka trwała 19.09-23.09. Na za jakieś następne 2 dni po pettingu w śluzie miałam takie dziwne białe grudki. Później miałam dużo śluzu rozciągliwego, czyli płodnego. Miałam tak z 1 dzień, a od kilku dni mam śluz nie do określenia. Czasami wodnisty, białawy, lepki, a dzisiaj na majtkach zobaczyłam trochę takiego kremowego nie gładkiego jakoś koloru białego lub leciutko jasno żółtego. Jest to dla mnie dziwne, bo według kalendarza, owulację powinnam mieć mniej więcej 03.10, a dużo śluzu płodnego miałam mniej więcej 30.09, a teraz od kilku dni śluz taki jak opisałam powyżej. Na dodatek bolą mnie piersi, ból jest przy dotyku i jest zlokalizowany głównie po bokach piersi, ale dzisiaj mam wrażenie jakby ciut mnie bolały. Na dodatek kilka dni temu non stop słyszałam i czułam jakieś przelewanie i bulgotanie w podprzuszu i czasami zdarzyło się jakieś ukłucie i delikatny ból, ale już to wszystko przeszło Dodam, że poprzednia miesiączka bardzo mi się opóźniła, bo mój cykl trwał ponad 40 dni z powodów chorobowych. Czy to możliwe, że ma to jakiś związek z tym i teraz mi się aż tak bardzo skraca, że do kilku dni powinnam dostać miesiączkę? A jeśli nie to czy komuś to wygląda na ciąże? Wiem, że za szybko na jakiekolwiek objawy, ale trochę nie rozumiem przyczyny tego wszystkiego. Test zrobie, ale jest jeszcze za wcześnie, a do tego czasu oszaleje. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×