Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MissMaggie

Czy 2 partnerów w wieku 21 lat to dużo?

Polecane posty

Witam, przychodzę z nietypowym pytaniem skierowanym głównie do panów. 🙂 Kilka miesięcy skończyłam 21 lat, zaczęłam się zastanawiać nad tym jaka jest optymalna granica partnerów seksualnych u kobiety żeby nie wyjść na "łatwą". Ja w swoim życiu uprawiałam seks z dwoma mężczyznami z czego z pierwszym byłam 1.5 roku w związku a z drugim 3 miesiące jednak zdecydowałam się zakończyć relację ponieważ czułam że to dla mnie za szybko i nie "otrząsnęłam się" do końca po moim byłym. Czy jeśli w przyszłości poznam nowego faceta, może mieć o mnie gorsze zdanie ze względu na to że miałam już 2 partnerów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, MissMaggie napisał:

Czy jeśli w przyszłości poznam nowego faceta, może mieć o mnie gorsze zdanie ze względu na to że miałam już 2 partnerów? 

To zależy jakim będzie człowiekiem. Jeśli jakimś radykałem to tak. Będziesz dla niego kimś jak .... Jeśli będzie to wyrozumiały liberał to nie będzie to miało żadnego znaczenia. Nawet gdybyś miała 20-tu. Nie będzie go to w ogóle interesowało ilu ich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MissMaggie napisał:

Witam, przychodzę z nietypowym pytaniem skierowanym głównie do panów. 🙂 Kilka miesięcy skończyłam 21 lat, zaczęłam się zastanawiać nad tym jaka jest optymalna granica partnerów seksualnych u kobiety żeby nie wyjść na "łatwą". Ja w swoim życiu uprawiałam seks z dwoma mężczyznami z czego z pierwszym byłam 1.5 roku w związku a z drugim 3 miesiące jednak zdecydowałam się zakończyć relację ponieważ czułam że to dla mnie za szybko i nie "otrząsnęłam się" do końca po moim byłym. Czy jeśli w przyszłości poznam nowego faceta, może mieć o mnie gorsze zdanie ze względu na to że miałam już 2 partnerów? 

dwóch partnerów wieku 21 lat patrząc czysto "arytmetycznie" to nie jest dużo. Oczywiście nie można patrzeć tylko na ilość partnerów bo ważne jest przede wszystkim to jakimi wartościami się kierujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×