Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Erxrv

Czy zaszłam? Czy możliwy okres w ciaży?

Polecane posty

Uwaga mialam okres 5 dni z czego 2 mocne dziś reszta to w sumie plamienie przypomina. Byłam u lekarza bo od paru tygodni jest mi niedobrze mam typowe mdłości jestem śpiąca i drażliwą a no i jak jem niektóre potrawy mam odruch  wymuotny. Lekarz nie wiedzial co to zaśmiał się Ze może ciąża ale ja zaprzeczyłam. Zrobiliśmy badanie moczu związane  z tym czy znów nie mam problemów z torbila i jutro mam kolejne badanie czy wszystko okej boli mnie podbrzusze i oastatnio mam nietypowy apetyt raz jem za 2 jest mi źle po czym nagle robi mi się miejsce i moge jeść więcej a jest moment że jest mi tak nie dobrze ze nic nie tkne przez plamiwniem jak przez okresem miałam obolałe piersi ale teraz przeszlo co myślicie? To może byc ciąża czy torbiel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w ciąży można dostać okres - wtedy błona złuszcza się częściowo... Znam osobiście jeden przypadek, gdzie okres w ciąży występował do 4 mc.

Jak masz wątpliwości, to odżałuj dychę i kup test ciążowy

Edytowano przez Gość_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sasetka35 napisał:

Poczekaj co dalej będzie się działo, może też trochę somatyzujesz. Przy planowaniu ciąży warto jest obserwować swój własny cykl, można to robić samemu przy oznaczaniu stężenia hormonu w ślinie za pomocą małego urządzenia Afrodyta Smart, jeśli planujesz ciąże polecam. 

 

2 godziny temu, Miga89 napisał:

Też używam Afrodyta Smart, aplikacja jest mega prosta 😊

Autorka nigdzie nie napisała, że planuje ciążę, więc wypad z kryptoreklamą jakiegoś badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zmartwienie ponieważ miałam pełny stosunek w 7 dniu cyklu, miałam jeszcze rano lekkie plamienie a wieczorem już czysto więc uznałam że to końcówka okresu i sobie pozwoliliśmy a dzisiaj czyli minęło 4 i pół dnia, chyba mam owulację bo mam bardzo obfity śluz, moje cykle wahają się 26-28 dni,mam nadzieję że plemniki nie przeżyły.Nie chcę już więcej dzieci bo jestem po 40 tce i mam za sobą 3 cesarki.Ale co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Logina napisał:

Nie chcę już więcej dzieci bo jestem po 40 tce i mam za sobą 3 cesarki.Ale co ma być to będzie.

Czemu się nie dałaś podwiązać? Z tego co kojarzę lekarz może Ci to zaproponować legalnie przy trzeciej cesarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość_2 napisał:

Czemu się nie dałaś podwiązać? Z tego co kojarzę lekarz może Ci to zaproponować legalnie przy trzeciej cesarce

Nie może.Pytałam.Powiedział że jego pacjentkami sa kobiety które miały nawet pięć cesarek, jeżeli nie ma wskazań, nie ma zagrożenia życia lub zdrowia to nie podwiązują.Lekarz powiedział że jeżeli zajdę w następną ciążę to po prostu rozwiążemy ją szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Logina napisał:

Nie może.Pytałam.Powiedział że jego pacjentkami sa kobiety które miały nawet pięć cesarek, jeżeli nie ma wskazań, nie ma zagrożenia życia lub zdrowia to nie podwiązują.Lekarz powiedział że jeżeli zajdę w następną ciążę to po prostu rozwiążemy ją szybciej.

Teoretycznie trzecia cesarka jest taką przesłanką, po to, aby nie musieć rozwiązywać czwartej ciąży szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×