Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arturo

Co robić?

Polecane posty

Cześć wszystkim
Zacznę od początku pewnego razu w grupie poznałem dziewczynę od razu mi się spodobało jednak nie zagadywałem do niej, ponieważ mój przyjaciel zaczął z nią kręcić. Jednak po 2 tygodniach ją zostawił pytałem go z kilka razy czy coś do niej czuje dostałem odpowiedź "nie" , więc pomyślałem że skoro nic to mogę coś próbować.przez 2 tygodnie było fajnie dogadywalismy się itd jednak po 2 tygodniach spotkali się i nagle on chce do niej wracać. Oczywiście wróciła do niego a ja zostałem sam, nie wiem co robić bo ciągle ją kocham  i nie mogę znieść jak ją traktuje (lepiej nawet o tym nie mówić) kilku znajomych nawet stwierdziło że nie jest to zachowanie normalne jak na człowieka który kocha. Pogodziliśmy się jednak i piszemy ze sobą praktycznie codziennie przez długi czas. Kilka razy nawet wyszlismy gdzieś razem i zastanawiam się czy nie warto by było pomyśleć raz o swoim szczęściu bo zawsze myślałem o innych zapominając o sobie. Wiem ze to byłoby chamskie odbijając mu dziewczynę ale sam się tak zachował. Z góry dzięki za, odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się nie udało to zawsze możecie w trójkę. Nie będzie tak rozdarta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×