Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AngelParis

Palicie papierosy?

Polecane posty

Hej dziewczyny, myślałyście kiedyś nad przeniesieniem się na IQOS? Używam od kilku miesięcy i przestałam się dusić, wchodzę bez problemu na 4 piętro ;))) I w końcu nie śmierdzę, ani nie mam żółtych palców. Jakbyście chciały spróbować to na stronie IQOS z tym kodem MT8XK5C jest zniżka -15zł na każde urządzenie i w sumie 5 paczek gratis ☺️ (3 na początku, dwie kolejne w Żabce), zawsze też można zwrócić w ciągu 30 dni! Polecam cieplutko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba reklama ale fakt, że są niezłe. Moja maturzystka używa. Są o tyle dobre, że wynajęty apartament nie śmierdzi po nich papierosami. Nic nie czuć. 😜

Lepsze jednak są te zwykłe, na liquidy. Druga maturzystka daje mi czasem bucha po studencku. Mmm... Pyszne są! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te na liquidy smakują super, jest fajny dym, natomiast nigdy nie wiesz, ile nikotyny przyjmujesz w ciągu dnia, poza tym- pali się ich sporo.  Też bym wolała, ale w iqos chociaż mogę to kontrolować 🙂

13 minut temu, Nemetiisto napisał:

Słaba reklama ale fakt, że są niezłe. Moja maturzystka używa. Są o tyle dobre, że wynajęty apartament nie śmierdzi po nich papierosami. Nic nie czuć. 😜

Lepsze jednak są te zwykłe, na liquidy. Druga maturzystka daje mi czasem bucha po studencku. Mmm... Pyszne są! 😍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×