Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
firma123

Czy to ciąża?

Polecane posty

Mam jednego syna. Od długiego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne (21+7)i zawsze pojawiał się okres w tej 7 dniowej przerwie. Tabletki biorę bardzo nieregularnie, zapominam czasem po 4,5 dni. Ostatnim razem okres a raczej delikatne plamienie dostałam po 3 tygodniach, a w 4 tygodniu (czyli tej 7 dniowej przerwie w braniu tabletek) plamienia nie było. Teraz od ostatniej miesiączki mija prawie 5 tygodni a tabletki kończę dziś. Czy to możliwe że okres przesunął mi się o tydzień i dostanę go w przerwie brania tabletek czy to może być ciąża? (zawsze okres miałam regularny co 4 tygodnie nawet jak bralam nieregularnie tabletki więc myślałam że dostanę ten okres po 4 tygodniach) 

Bolą mnie piersi, chce mi się wymiotować, źle się czuję, ogólnie objawy wskazują na to, że mogę być w ciąży ale testy wychodzą negatywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

W przerwie miedzy tabletkami dochodzi do plamienia z odstawienia. Nie jest to to samo co okres. Bole piersi i zle samopoczucie to moga byc efekty uboczne tabletek. Mimo wszystko nie widze sensu w braniu tabletek nieregularnie. Tylko sobie rozregulujesz gospodarke hormonalna, a nie jest to skuteczne zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki musiałam brać na początku zalecenie ginekoga żeby coś tam uregulować i teraz zapominam o nich i w sumie chodzi mi o to czy przez takie nieregularne branie mogłam zajść w ciążę bo mam objawy dokładnie takie jak przy 1 ciąży ale testy wychodzą negatywne. Mimo wszystko jeśli nie dostanę okresu zrobię ponowny test i rozważę wizytę i ginekologa 

Edytowano przez firma123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie bierzesz po 4, 5 tabletek, bo zapominasz, to po co ci taka metoda??? Bez sensu. Nie biorąc 3 z rzędu tabletek, ja dostawałam z automatu plamienie lub krwawienie z odstawienia. Robisz bałagan w swoim organizmie. Jak zapominasz, to zmień metodę, bo trujesz się teraz, a i tak nie pomoże to by nie zajść w ciążę, jeśli nie bierzesz regularnie. Może monitor cyklu sobie kup, np. cyclotester, tam nie musisz pilnować się co do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj monitorować swój cykl z testem ze śliny Afrodyta? Wygląda jak pomadka, jest łatwy w użyciu i bez chemii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odstaw tabletki, przecież jak nie bierzesz kilku pod rząd, to po co. Nie ma wtedy ochrony jeszcze jakieś 7 dni. To po co taka ochrona, która nie spełnia funkcji. Monitoruj płodność i przed owulacją zabezpieczajcie się barierowo. Możesz korzystać np. z Cyclotestu MyWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj antykoncepcji mechanicznej, ja używam Diafragma Caya to taka silikonowa wkładka, niewyczuwalna dla Ciebie i partnera no i łatwa do założenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×