Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

21.08 współżylam, zabezpieczenie było, akurat pierwszy dzień owulacji.  09.08 dostałam okres, zaczęłam wtedy brać tabletki antykoncepcyjne.. niby wszystko dobrze...  05.10 dostałam ponownie okres lecz słabszy.. zaczęło mnie mdlic, zaczęły mnie boleć piersi, boli mnie brzuch jak na okres (okres przewiduje 02,11).  

Robiłam 2testy wszystkie negatywne. Jakoś 23-24,09 byłam na kontroli u gin nic nie wspomniał że mogę być w ciąży. 

Dziś robiłam test, również negatywny. 

Byłam u lekarza rodzinnego, robił mi usg brzucha (bo na prawdę źle się czułam i nic nie mogłam jesc) jest wszystko dobrze. 

Mam pytanie czy jest możliwość że jestem w ciazy? 

Czy będąc w ciąży biorac tabletki anty występuje miesiączka? 

Może to przez tabletki anty źle się czuje... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cytrynkalim napisał:

21.08 współżylam, zabezpieczenie było, akurat pierwszy dzień owulacji.  09.08 dostałam okres, zaczęłam wtedy brać tabletki antykoncepcyjne.. niby wszystko dobrze...  05.10 dostałam ponownie okres lecz słabszy.. zaczęło mnie mdlic, zaczęły mnie boleć piersi, boli mnie brzuch jak na okres (okres przewiduje 02,11).  

Robiłam 2testy wszystkie negatywne. Jakoś 23-24,09 byłam na kontroli u gin nic nie wspomniał że mogę być w ciąży. 

Dziś robiłam test, również negatywny. 

Byłam u lekarza rodzinnego, robił mi usg brzucha (bo na prawdę źle się czułam i nic nie mogłam jesc) jest wszystko dobrze. 

Mam pytanie czy jest możliwość że jestem w ciazy? 

Czy będąc w ciąży biorac tabletki anty występuje miesiączka? 

Może to przez tabletki anty źle się czuje... 

 

Hm myślę że nie jesteś w ciąży czasem się zdarza że przez te tabletki anty masz słabsza miesiączkę, jeśli piersi cię bolą też może być tym spowodowane. Poprostu po tabletkach organizm musi się unormować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Niestety w drugim tygodniu blistra zapomniałam 2 tabletek anty pod rząd. Była to 10 i 11 tabletka. 
Rano, w dniu, gdy powinnam wziąć 10 tabletkę, doszło do stosunku z wytryskiem.

Dwa dni po zapomnianych tabletkach dostałam plamienia. Które trwa do dziś, czyli 4 dni.

Czy jest możliwość ze doszło do zapłodnienia? 
Moj ginekolog poradził mi tylko żebym wzięła tabletkę 72h po..Jednak gdy wysłał mi odpowiedz to już było za późno.

Nie boje się ciąży, ale chciałabym ją planować..Niestety praca i stres wpłynęły na zapomnienie tabletek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dinka20 napisał:

Hej. Niestety w drugim tygodniu blistra zapomniałam 2 tabletek anty pod rząd. Była to 10 i 11 tabletka. 
Rano, w dniu, gdy powinnam wziąć 10 tabletkę, doszło do stosunku z wytryskiem.

Dwa dni po zapomnianych tabletkach dostałam plamienia. Które trwa do dziś, czyli 4 dni.

Czy jest możliwość ze doszło do zapłodnienia? 
Moj ginekolog poradził mi tylko żebym wzięła tabletkę 72h po..Jednak gdy wysłał mi odpowiedz to już było za późno.

Nie boje się ciąży, ale chciałabym ją planować..Niestety praca i stres wpłynęły na zapomnienie tabletek. 

Praca i stres wpływają negatywnie na zdrowie, więc to jest ten czynnik który zakłóca. Może kup tester owulacyjny ze śliny i sprawdzaj termin owulacji. Jak się zapomina tabletek anty to tak jest, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, czy test 5 dni przed okresem mogę uznać za wiarygodny (był negatywny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslę że w każdym przypadku warto monitorować swój cykl i najskuteczniejszym sposobem dla mnie jest komputer cyklu MyWay. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×