Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
loQeSientoPorTi

Rozterki

Polecane posty

Dlaczego mężczyzna najpierw patrzy i ciągle widać że go ciągnie .. potem udaje że wogole nie jest zainteresowany potem znów patrzy nie rozumiem i w dodatku nie robi nic znudziła mnie ta zabawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TenY napisał:

Może myśli, że nie jesteś już zainteresowana... 🤔

nie wiem , nawet mnie unika ale zauważyłam że gdy nie patrzę to on patrzy dziwne to i wkurza mnie ta dziecinada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, loQeSientoPorTi napisał:

nie wiem , nawet mnie unika ale zauważyłam że gdy nie patrzę to on patrzy dziwne to i wkurza mnie ta dziecinada 

A czy Ty czasem nie pisałaś, że jesteś zajęta, ale podoba Ci się ktoś inny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, downhill napisał:

to czego sie spodziewasz i na co liczysz? masz męża? 

Mam ale nie jestem po ślubie , a czego się spodziewam szczerze nie wiem ciągnie samo nie umiem tego określić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Masz męża ale nie jesteś po ślubie. Ciekawe.

Nie łap za język ,źle się wyrazilam mam faceta ale nie jestem po ślubie a nie że mam męża kochana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinky napisał:

Ladacznica niedobtze

Na miano ladacznicy trzeba sobie zasłużyć ja się nie puszczam a zwyczajnie mam mieszane uczucia podoba mi się inny facet a to nie jakaś zbrodnia nie oceniaj ludzi po okładce bo zapewne ty święta nie jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhill napisał:

co nie jest proste nie puscisz jednej galezi poki nie zlapiesz drugiej? tego nienawidze w kobietach sam mialem doczynienia z kims takim

Nie nic z tych rzeczy jestem kobietą z zasadami nie bawię w tego typu rzeczy osobiście jestem osobą niezależną radzę sobie doskonale we wszystkim nie muszę się trzymać kurczowo albo jednej albo drugiej a Nie jest to proste bo mam rodzinę i poprostu wyszło jak wyszło z tym głupim uczuciem i to wszystko czasem tak jest choć się nie chce samo przyjdzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhill napisał:

rozumiem i nie oceniam jeśli jednak stawiasz tak sprawe to p oco w tym grzebac? wiem jak jest byc po drugiej stronie i nie jest to fajne

może masz rację nie potrzebnie to rozgrzebuje dam sobie spokój a ty masz podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, downhill napisał:

co nie jest proste nie puscisz jednej galezi poki nie zlapiesz drugiej? tego nienawidze w kobietach sam mialem doczynienia z kims takim

Atrakcyjna i godna uwagi, kobieta prawie nigdy nie jest całkiem sama i bardzo trudno trafić w okres kiedy powiedzmy zakończyła jeden związek, a jeszcze nie weszła w kolejny. Czasem jeśli zostaje porzucona, to jest w takiej jakby żałobie i może nikogo nie mieć, jednak jest to gorszy moment na nawiązanie znajomości, niż wtedy kiedy jeszcze z kimś jest, ale już chce zmiany i wie, że nie pasują do siebie.
Uważam, że większość mężczyzn o tym wie. To Ty jesteś jakiś dziwny i oczekujesz, że ludzie się dostosują do Ciebie, kiedy większość myśli inaczej. Facet który szuka kobiety musi zaryzykować, dać kobiecie szansę, bo może ona akurat chce zmienić partnera i ten z którym jest jej nie odpowiada. Trzeba dać szansę i zobaczyć jaka będzie odpowiedź.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×