Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Życieshit

Czemu???????????

Polecane posty

Czemu to życie jest takie ...owe? Jezu. Rzadko kiedy mi naprawdę się podobają dziewczyny. Ale już druga taka, oczy, której nie mogę zapomnieć. Serce się bije na maksa, jak tylko o niej pomyślę. I  pierwsza, i druga ****** najpierw podpuściły mnie, a później się okazuje, że mają facetów. Serio? Czy można o tym dać znać wcześniej? A nie pisać o północy, dawać nadzieję, a kiedy ją zapraszasz gdzieś wyjść, to ona nie może, bo frajera jakiegoś ma. Aaaaa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hiacynt🌺 napisał:

tez tak mam, probowales odbic? Bo ja bede. Musisz wzbudzic takie emocje by zechciala. Podobno nie ma takiego wagonika którego nie da sie odczepić 

Tak na poważnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

oczywiście albo sie jest facetem albo ...ą

Czyli pomimo tego że skłamała bo  miała faceta to już po jej odbicu będzie lepsza i nie będzie już kłamać ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

tez tak mam, probowales odbic? Bo ja bede. Musisz wzbudzic takie emocje by zechciala. Podobno nie ma takiego wagonika którego nie da sie odczepić 

no stary masz rację. ale najpierw muszę opanować się, bo totalnie mnie to rozwaliło.
ale masz rację na 100%. trzeba zawalczyć, tym bardziej gdy dziewczyna się podoba. bo tak można i do starości być samemu, kiedy jakiś ... będzie szczęśliwy tylko przez to, że spotkał ją wcześniej. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hiacynt🌺 napisał:

mogę byc chocby świętym walentym, pieprze to i mowie chlopakowi co ma zrobic bo wiem jakie baby sa glupie i umyslowo niedo...e 

Jeszcze coś miłego chciał byś dodać ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hiacynt🌺 napisał:

jak ma faceta ciote to go wali po rogach a jak będzie to samo to wybzykasz i rzucisz i następna 

A już teraz rozumiem , dziękuje za objaśnienie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Hiacynt🌺 napisał:

nie, mam w dupie płeć żeńska 

Kobiety masz za nic za głupie i że trzeba nimi sterować a to dobre w takim razie nie wiem co ty za kobiety na swojej drodze spotykasz że masz takie mniemanie o kobietach dwa na co ci kobieta chcesz ją odbijać a masz je za nic żal normalnie a jak ci się chce .... to wsadź sobie uja.. między drzwi i mocno pier....nij !!Panie tak zajebisty że musi kobietę sobie sprawić bo nie umie na czysto jej zdobyć Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Hiacynt🌺 napisał:

jak suóka nnie da pies nie wezmie tyle mam do dodania jeszcze na zakonczenie tego wspanialego dnia

Hahaha no tak bo przecież każdy kotek przy jednej dziurze zdycha 🤣a dwa żeby ta owa ... dała to po h.. żeś ja namawiała dobra bajera to połowa sukcesu kobieta się kieruje emocjami uczuciami a wy bajerka i już macie co chcecie Wuk.... mnie okropnie szkanowanie kobiet tylko kobiet a mężczyzną to co święty jeb... ty.. pijaki śmierdziele kłamcy i nie dbający o to co mają bo ciągle mało tyle ci powiem i kobieta i mężczyzna są do siebie bardzo podobni także gramy na równo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×