Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Mam na imię Agata 😉 mam 26 lat. Mam problem... 9 i 10 września kochałam się z narzeczonym ale z zabezpieczeniem. Ogólnie od połowy września mam bardzo duży stres związany z nową pracą... niestety jestem osobą która przejmuje się wszystkim.. 24 powinnam dostać okresu... Nie dostałam. Kilka dni później ooo okres.. tylko że to nie był moim zdaniem okres. Mam obfite okresy i bolesne. Tu krew była jasna na podpasce ledwo co się pokazywalo... No i to coś dziwnego trwało z 8 dni , gdzie mój okres ogranicza się do 3-4 dni... Pomyślałam może że stresu taki dziwny okres, ale nigdy takiego nie miałam... Teraz 22 października znów miałam dostać okresu i nic... Piersi mnie tylko trochę bolą. Ale nic więcej. Nie jest mi nie dobrze czy coś. Ale wiecie jak się boje... Boje się na tyle że omijam apteki szerokim łukiem... Wiem jak to brzmi, dorosła kobieta i boi się zrobić testu... A no boje się... Ktoś miał taki przypadek ? Proszę nie krzyczcie żebym szła szybko po test.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Stres ,dieta czy leki mają wpływ na opóźnienie miesiączki, więc to również może być powód. Ale polecam zrobić test z porannego moczu i przestać się stresować. Dwie kreski to nie koniec świata, tylko początek nowego 🙂

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam test 25 października, co prawda koło 18 ale myślę że po takim czasie nie ma znaczenia pora robienia testu. Może się myle ? Wyszedł negatywny, dzisiaj mam delikatne plamienie, ale to wciąż nie okres... Co to może być, teraz się denerwuje że to jakaś choroba... Stres mam dalej związany z pracą, gdy zobaczyłam że jest negatywny test to nie powiem ulżyło mi, ale za to teraz nie wiem co mi jest... Czy aż tak stres na mnie wpłyną... Zapisze się do gin. Tylko ciekawe jaki termin będzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności i zabezpieczenia. Dobrze jest monitorować cykl, np. na cyclotesterze, żeby nie było później niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dni płodne to można sprawdzać na testerze ze śliny, który uwzględnia poziom lh w ślinie, jest dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn opóźnienia miesiączki jest wiele, polecam stosowanie antykoncepcji mechanicznej, na używam składki silikonowej Diafragma Caya - niewyczuwalna i łatwo się zakłada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×