Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DianaMi

Rzucam palenie z Reset33 Mam bardzo dobrą opinię ! Polecam

Polecane posty

Chciałabym się podzielić moim internetowym znaleziskiem o nazwie Reset 33 (stronka o rzucaniu palenia). Odnalazłam merytoryczną pomoc w uwalnianiu się od papierosów. Stworzyła to grupa ludzi specjalizujących się w wielu dziedzinach tj: psychologii, psychiatrii, biologii, filozofii 🤪 itd. Przyznaję, że odpływam myślami i niekiedy oglądam jeden film dwa razy ale na mnie to działa ...wiem, wiem zaraz ktoś napisze w stylu "najpierw rzuć a później chwal" ale to się czuje🤩  Po 40 minutach dowiedziałam się o nikotynizmie więcej niż przez całe życie, a to dopiero 4 etap. Przede mną 5 etap więc trzymajcie za mnie kciuki! 😘 Jak ktoś rzuca to polecam. Rzucajmy razem! (Palę 8 lat około 15 papierosów dziennie) *i mam zamiar z tym skończyć raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłam się tym, że oddają pieniądze w ramach gwarancji satysfakcji. Teraz po ponad roku wolności od papierosów to dopłaciłabym im w ramach gwarancji wdzięczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że po przejściu wszystkich etapów po prostu NIE TĘSKNISZ za papierosami. Daj znać jak Ci poszło.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2020 o 21:37, Sylwia Olejni napisał:

Chodzi o to, że po przejściu wszystkich etapów po prostu NIE TĘSKNISZ za papierosami. Daj znać jak Ci poszło.

Dzięki. Póki co jestem 5 dni po 10 etapie. Czuję ssanie ale ogarniam już o co w tym chodzi. Ciężko to wytłumaczyć, po prostu niechęć do papierosów jest większa niż mechanizmy uzależnienia(których jestem już świadoma). 😎 Lecę z tym dalej 😘 Za 16 dni... Etap 11 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×