Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
karolinaxx95

Plastry Evra a ciąża

Polecane posty

Kobiety pomóżcie bo oszaleję. Od trzech miesięcy stosuje plastry Evra według ulotki. Nie spozniam się z zakładaniem plastrów. Od dwóch tygodni zaczęłam współżycie bez innego zabezpieczenia. Aktualnie czekam na krwawienie po trzecim plastrze. Mija drugi dzień a ja nie mam nawet plamoeń przed krwawieniem. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę mimo plastrów? Nie odkleiły się, nie przesuwały, teoretycznie wszystko działało. Przeżywam ogromny stres, że aż mnie mdli i kręci mi się w głowie. Mam już dwoje dzieci, ważę 53 kg. Pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj monitorować swój cykl z komputerem MyWay, dla mnie sprawdza się świetnie, więcej o nim możesz poczytać na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady. Bogu dzięki stresowałam się niepotrzebnie. Plastry działają jak należy. ☺️  Mam jeszcze jedno pytanie. Ze względu na pracę plastry muszę przyklejać w niewidocznym miejscu. Czy jeśli nakleiłam na wydepilowane okolice bikini to odrastające włoski nie zaburzą skuteczności plastrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to praca, ale miejsce trochę dziwne. Miejsce bikini znajduje się w pachwinie, nie odkleja ci się? Bałabym się, że mi się odklei w tym miejscu, a jak sie odkleiłby plaster, to pamiętaj o ochronie barierowej w takiej sytuacji. Ja np. często dodatkowo stosuję wkładkę silikonową z żelem plemnikobójczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo fajnych artykułów jest na portalu Naturalna Płodność, może tam coś znajdziesz ;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×