Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bellablue

Dziś spotkałam go przypadkiem...

Polecane posty

19 minut temu, Magda13 napisał:

Zawsze była szansa, że on zrobi coś podczas tego picia kawy co ją zniechęci o zauroczenie pryśnie jak bańka mydlana 🤷‍♀️🤤

Ale nie zrobił. 

A co mianowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Bellablue napisał:

Ale nie zrobił. 

A co mianowicie?

No nie wiem 🤷‍♀️podłubie w nosie, co ciebie np. obrzydza, albo pokarze zdjęcie cudownej żony i powie jaki szczęśliwy jest. Albo się okaże, że nie używa dezodorantu 😜i takie tam, no nie mówiąc o tym, że mógł bąka puścić w Twoim towarzystwie i napewno by ci zauroczenie przeszło 😜. Sorry, naprawdę przykro mi że Cię to tak trzyma, ale pomyśl jakbyś się czuła gdyby to twój mąż tak ześwirował na punkcie jakiejś kobiety i pielęgnował tę głupotę w głowie zamiast zająć się Tobą 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Magda13 napisał:

No nie wiem 🤷‍♀️podłubie w nosie, co ciebie np. obrzydza, albo pokarze zdjęcie cudownej żony i powie jaki szczęśliwy jest. Albo się okaże, że nie używa dezodorantu 😜i takie tam, no nie mówiąc o tym, że mógł bąka puścić w Twoim towarzystwie i napewno by ci zauroczenie przeszło 😜. Sorry, naprawdę przykro mi że Cię to tak trzyma, ale pomyśl jakbyś się czuła gdyby to twój mąż tak ześwirował na punkcie jakiejś kobiety i pielęgnował tę głupotę w głowie zamiast zająć się Tobą 🤔

Mój mąż przeżył zauroczenie będąc w związku ze mną. Czułam się ch.ujowo, racja. 

Jak pisałam wyżej, nie planowałam tego, nie szukałam osoby na boku. Nie rejestrowałam się na portalach randkowych, a jak ktoś do mnie pisał, olewałam. 

Trzyma mnie mocno. Łatwiej byłoby gdyby on był dla mnie niemiły, albo mnie zlewał, albo był zdystansowany. Ale nie jest. Niestety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadne prowo, ale nie będę się tłumaczyć. 

Jak się wyleczyć z tego? Jak go olać i iść dalej? Jak zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania o to, jak zapomnieć, a z drugiej strony rozmyślania o tym, czy on o mnie myśli... Czuję, że tak, ale któż to wie, co siedzi w głowie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×