Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Com

Vinted. No mam dosyć..

Polecane posty

Zakładam wątek trochę, żeby sobie ponarzekac, ale kurcze już normalnie wysiadam.. 😕 Strasznie mi się podoba idea Vinted, zaczęłam tam sprzedawać swoje rzeczy i serio przykładam się do tego. Paczki wysyłam natychmiastowo, dbam żeby ubrania były czyste, pachnące no takie jakie sama chciałabym dostać. Niestety widzę, że coraz więcej ludzi tam jest po to, żeby wciskać jakiś szajs 😐 Kupuje bluzę, w opisie stan idealny. Dostaje całą skulkowana, zmechaconą i z dziurą a panna twierdzi, że dla niej zmechacenia to nie wada, a dziury nie zauważyła 😐 i takich przypadkow ostatnio miałam dużo, mimo, że kupuje od osób, które mają dużo pozytywnych komentarzy. 

A jeszcze bardziej to mnie rozwala niewysyłanie paczek. Kupiłam 2 pary butów i płaszcz od 3 różnych osób. W sumie wydalam na to 400 zł, bo miały być w idealnym stanie i dość dobrej marki. Ani jedna paczka nie została wysłana 😐 potem oczywiście jest zwrot kasy, ale trwa to czasem i 3 tygodnie 😐

Czy ja mam jakiegoś pecha, czy to serio tak źle wygląda? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć ich całorocznej reklamy : ) Nie mam już zaufania do ubrań i rzeczy z drugiej ręki. Czasem trafi się na kogoś uczciwego ale przeważnie jest z tym problem 😉 Ostatnio kupiłam piękny stolik, ale Pani zapomniała wspomnieć, że stolik stoi krzywo bo jedną nogę ma krótszą 😄  takie kwiatki 😉 Nie masz pecha, tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Ja słyszałam wiele negatywnych opinii na temat tej aplikacji. Więc nie zdecydowałam się skorzystać. Choć jestem zwolenniczką opcji second-hand w różnych obszarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×