Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny Przychodze do was z dwoma pytaniami mianowicie pierwszy jest taki że 31 wspoltzylam z chłopakiem cykle 28 dniowe ostatnia miesiączka 25(zaczęła się) skończyła 29.... 31 nie było to współczucie lecz członek został włożony lecz za minutę wyjęty.czy mogę być w ciąży? Drugie pytanie jest takie że uprawiałam seks z zabezpieczeniem ale później po jakieś pół h zaczął mnie bolec dolna cześć brzucha martwię się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uprawiasz seks to zawsze jest prawdopodobieństwo, że możesz zajęć w ciążę. 

Ból brzucha po stosunku nie jest objawem ani zapłodnienia ani ciąży. 

Mało prawdopodobne, że w ciąży jesteś, ale nie niemożliwe. Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fusy z mojej kawy sprzed tygodnia mówią, że będzie z tego za śliczny chłopczyk letnią porą 💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I najgorsze, że tacy ludzie naprawdę istnieją, a potem mamy tabuny niechcianych dzieci... 🤦‍♀️

Nie, czekaj, najgorsze jest to, że mamy choćby tutaj na tym forum kilkanaście dziewczyn, które starają się o dziecko i im nie wychodzi, a tymczasem mamy "członka włożonego na minutę" i trach, ciąża od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Yskra napisał:

I najgorsze, że tacy ludzie naprawdę istnieją, a potem mamy tabuny niechcianych dzieci... 🤦‍♀️

Nie, czekaj, najgorsze jest to, że mamy choćby tutaj na tym forum kilkanaście dziewczyn, które starają się o dziecko i im nie wychodzi, a tymczasem mamy "członka włożonego na minutę" i trach, ciąża od razu. 

Tak to już jest, inni latami się starają i nic, a innym wystarczy,, członka tylko włożyć,, i dzidzia jest.. To jest natura, nie możliwe dla innych, ale zdążyć się może. Tak więc dziewczyna jak się bawi w seksy to niech się nie zdziwi jak coś zbroi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się dobrze zabezpieczyć to polecam test ze śliny Afrodyta, wygląda jak pomadka, nakładasz troche śliny i pokazuje kiedy masz dni płodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dobrosułka napisał:

A tam opowiadasz.  Z gwiazd wychodza blizniaki.

No widzisz, to fusy pomyliły się o jedną sztukę dziecka, będzie ich dwóch 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość_2 napisał:

No widzisz, to fusy pomyliły się o jedną sztukę dziecka, będzie ich dwóch 😄 

Oj tam, jedno wte czy wewte 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×