Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwia222

Ogromny mętlik w głowie...

Polecane posty

Witam, piszę z problemem z którym zmagam się już od kilku miesięcy. Mianowicie, jestem w 3 klasie technikum na kierunku informatycznym, informatykę lubię, jednak zdaję sobie sprawę, że jak na 3 klasę technikum poziom mojej wiedzy jest śmieszny, identycznie wypada poziom mojej szkoły i wynik egzaminów. Ale nie o to chodzi, od dłuższego czasu bardzo poważnie myślę na temat mojej przyszłości, został mi zaledwie rok edukacji, a ja nie wiem co dalej... mam rozszerzoną geografię, wybrałam ją jako rozszerzenie będąc w 1 klasie nie myśląc jeszcze poważnie o tym, że będzie to kwitek na dostanie się ma studia. Teraz już wiem, że to był mój największy błąd. Nie wiem co chce robić, nie wiem kim chcę być, bardzo interesuje mnie medycyna. Jako przedmioty maturalne wybrałam też niemiecki i angielski, jednak wiem, że wystarczy mi tylko jeden, bo tylko jeden jest brany pod uwagę podczas jakiekolwiek rekrutacji na studia. Nie mam komu się wyżalić, wygadać, z kim porozmawiać, nie ma mi kto po prostu doradzić. Bardzo proszę o pomoc, jakim kierunkiem zająć się na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym? Biologia, chemia? biorąc pod uwagę to, że będę uczyła się na własną rękę...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×