Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
122@@

Co o tym myśleć? I co dalej robić?

Polecane posty

Witam jestem w związku od półtora roku prawie i nie wiem co myśleć o tym a raczej jakaś rada by się przydała otóż moja dziewczyna jest z patologii i jeśli chodzi o związek to wykańcza mnie psychicznie no bo codziennie wrzaski kłótnie dziewczyna ma 19 lat i rodzice jej bronią nawet do mnie jechać ja praktycznie tam musze o wszystko dbać nawet o ubiór dzieci bo niestety nikt się nie interesuje zero prywatności dziewczyna czasami na mnie wybucha złością chociaż nic nie zrobiłem i no nie wiem co robić dalej bo już psychika słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam taką historię. Śliczna dziewczyna, w domu totalna patologia. Rodzice pijący, młodsze zaniedbane rodzeństwo. Chłopak wspierał ją, kupował jej jedzenie, dbał o rodzeństwo. Ona? Po kilku latach związku zostawiła go dla innego, ustawionego faceta, który szybko dał jej możliwość wyprowadzenia się z domu. Dziewczyna o której piszę ma dzisiaj dzieci i fajny dom, potrafiła nie powielać tego gó.wna z domu. Jest nadal z facetem, który ją wyciągnął z tej nędzy.

Odpuść, Twoje zdrowie psychiczne najważniejsze. Chociaż nie ukrywam, że to jak będzie funkcjonować Twoja dziewczyna okaże się dopiero jak opuści patologiczne środowisko.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×