Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zielona koniczyna

Problem z sasiadem

Polecane posty

Witam. Mieszkam w tzw. blizniaku ktory posiada fatalna akustyke. Slychax bardzo duzo. Od dluzszego czasu sasiad chodzi po domu w drewniakach co jest bardzo irytujace. Maz wspominal mu o tym deliakatnie ale stwierzil,ze nie jest to na pewno tak glosne jak to przedstawia. Znosilam to bardzo dlugo lecz wreszcie postanowilam,ze i ja poparaduje w butach ogrodowych (gruba podeszwa). Myslalam,ze da mu to cos do zrozumienia. Natomiast w odwecie on zaczal trzaskac wieczorami drzwiami,skakac w tych drewniakach i chodzic obok pokoju w ktorym obecnie jestem . Raz wyklina a raz podskakuje a jego partnerka wtoruje mu smiechem Trafilam na kompletny beton intelektualny i nie wiem co poczac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wprowadzasz do domu to najpierw się upewnij jakich masz sąsiadów. Sprawdź wentylację i akustykę. Czy jest przy głównej drodze czy jest cicho od ulicy. No i jaki jest dojazd autobusem, czy jest przystanek. Jak się d.. e szkłem podciera i bierze co popadło aby tanio to tak potem jest. Jedyna rada to - PRZEPROWADZKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie domy tylko szopy lub drewutnie. Najlepiej tą ścianę działową oklej wełną mineralną i obij płytą gipsową. Aby grubo.. Może masz ścianę z cegły dziurawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, zielona koniczyna napisał:

sasiad chodzi po domu w drewniakach co jest bardzo irytujace.

Ale chodzi w dzień czy w środku nocy? Jeśli w dzień to problem jest chyba raczej z Tobą i w sobie szukaj rozwiązania.

25 minut temu, zielona koniczyna napisał:

Trafilam na kompletny beton intelektualny i nie wiem co poczac dalej

Na pewno nic nie wskórasz robiąc to samo. Tylko pogorszysz sprawę. Tu potrzebna jest metoda omówiona w tym filmie. Od 13 minuty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Fidodido napisał:

Najlepiej tą ścianę działową oklej wełną mineralną i obij płytą gipsową.

To nic nie da. Tłumi tylko wysokie tony. Stuki obuwia można wytłumić tylko masą. Trzeba grubej, litej ściany. Żadne okładziny nie wytłumią stukania butami o podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×