Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ssabinass

Dieta Trzech króli a suplementy Juise plus

Polecane posty

Dzień dobry. Chciałabym zapytać, czy ktoś próbował dietę trzech Króli? Napisała do mnie dziewczyna,zaprosiła do grupy na fb. Dawno już chciałam pójść do dietetyka,bo po chemii bardzo przytyłam. Pomyślałam że skoro w grupie są lekarze (dziewczyna zapewniała że są), więc mogę skorzystać. Zapytałam ile kosztuje konsultacja, czy mogą rozpisać dietę i jakie wyniki badań potrzebują. Mam 47 lat, niewydolność nerek, niedoczynność tarczycy, cukrzycę i astme. Rok temu miałam chemię, po czym przytyłam prawie o 30kg.Jakie było moje zdziwienie, gdy "dietetyk" w grupie napisała że nie trzeba żadnych wyników badań. Ale jak to? Mam również alergię pokarmową, więc nie toleruje niektóre produkty. Co to będzie za dieta? I dziewczyna napisała do mnie, że zanim rozpisze dietę, muszę kupić suplementy. Proszki i batoniki, które niby pomagają w odchudzaniu. Drugi raz, zapytałam, czy na pewno dietetyk nie będzie potrzebował wyników badań? Nie, nic nie trzeba. Poprosiłam o przykładowy jadlopis. Wiecie co dostałam? Potrawy z marchewką, bananami i innymi niedozwolonymi produktami dla dietetyka. Byłam w szoku. Podziękowałam za taką dietę. Wczoraj byłam u dietetyka na NFZ, dostałam skierowanie na badania, i dopiero potem dietetyk rozpisze dietę. 

Dobrze, że nie wydałam ani grosza na pseudo dietetyka Trzech Kroli i placebo Juise plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×