Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinaxx95

Plastry Evra w okolicach bikini

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam malutki problem i chciałabym się poradzić. Stosuję od kilku miesięcy plastry Evra. Ze względu na pracę muszę naklejać je w miejsca niewidoczne. Wczoraj nakleiłam kolejny na wydepilowane okolice bikini. Trzyma się doskonale i jest dla mnie wygodnie. Moje pytanie jednak brzmi: Czy odrastające włoski nie zaburzą działania plastra? Czy będę nadal dobrze chroniona czy lepiej abym nakleiła nowy w inne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaburza, ale staraj się nie przykleja aż tak blisko. Podobno ogólnie to szkodzi, tak jak nie wolno robić tego w okolicy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NuteOla2 napisał:

Nie zaburza, ale staraj się nie przykleja aż tak blisko. Podobno ogólnie to szkodzi, tak jak nie wolno robić tego w okolicy piersi.

Dziękuję za odpowiedź. Niestety dziś po ostrym treningu pojawiły mi się pod nim pęcherzyki powietrza chodź brzegi mocno trzymały. Wymieniłam na nowy, jednak nie jestem pewna czy te pęcherzyki nie popsuły działania. Lepiej przez czas do nowego plastra używać dodatkowej antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dobrze byłoby gdybyś użyła dodatkowej antykoncepcji np wkładki silikonowej Diafragma Caya jest niewyczuwalna przez kobietę jak i partnera 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×