Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qazxd

Moj chłopak głównie swoj czas poświęca kumplom i jaraniu ..

Polecane posty

Jestem z chłopakiem od 2 miesiący .. ale zastanawiam się czy ten związek ma jakąś przyszłość .. mianowicie mieszkamy 45 km od siebie ... a moj chłopak praktycznie cały swoj czas poświęca swoim kumplom ... i jaraniu .. widzimy się raz w tygodniu na weekendzie i nawet wtedy nie spędzamy sami czasu tylko ciagle z kolegami .. bo musi jarac .. nie denerwowaloby mnie to gdyby robił to okazyjnie .. a on jara codziennie po 2 gramy i więcej .. i ciagle są afery kłótnie o to dosłownie co dwa dni .. i mówi ze ja je robię ciagle bez powodu .. tylko on nawet Nie potrafi mi chwili poświecić na odpisanie w chwili kiedy się nie widzimy w tygodniu bo oczywiście jaranie jest tak ważne ze jeśli odpisze za 3 godziny to jest okej .. czasami wgle zapomina ze jest w związku żeby się odezwać .. wiec potrafi się całymi wieczorami nie odzywać dopiero dnia następnego .. kilka razy próbowałam dać mu wybór ze albo ja albo kumple i jaranie, chciałam się rozstać .. myślałam ze w jakiś sposób będzie się starał wykazywał jakieś zainteresowanie a on stwierdził ze jeśli będę szczęśliwa wtedy to żebym odeszła, jeśli się z nim mecze .. Kocham go i ja jestem w stanie zrobic wszystko .. kiedy by nie napisał to jechać .. a on nic od siebie .. nawet nie umie spędzić ze mną jednego dnia na weekendzie kiedy widzimy ..sam na sam bo trzeba wyjść z kumplami jarac .. juz nie wiem co mam robić 😳😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ? Nie szkoda Ci czasu, młodości, życia dla takiego cpuna ? Co Ty w nim widzisz ? Wiesz jak to gowno psuje głowę? Facet się nigdy nie ogarnie jak będzie tyle jarał. Chcesz być z nieudacznikiem? Ogarnij się póki czas bo on tego nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×