Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam faceta. Przystojnego. Madrego. Zaradnego. Cholernego egoiste, ktory mysli tylko o sobie. Szuka pracy za granica, chociaz wie, ze z roznych powodow nie moge z nim wyjechac. Czuje sie jak ”Przystanek Alaska” na drodze jego kariery. Jestem wsciekla, bo on nie rozumie. Mam go przytulac, gdy jemu jest zle i gdy sie denerwuje... a co ze mna? Moje uczucia nie sa wazne? 
A moze powinnam sie z tego zwiazku wyplatac juz dzisiaj, 7 miesiecy to nie jest jeszcze tak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobrze to wrozy na przyszlosc jesli juz teraz cie tak traktuje. Mysle, ze on jest nie tylko egoista ale tez ma usposobienie narcystyczne. Dziekuje, rezygnuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LenaN napisał:

Każdy facet to egoista czego się spodziewałaś

Tak, czego sie spodziewalam? Nie wiem.. zrozumienia...skoro mowi, ze mnie kocha- jakie znaczenie maja dla mnie jego slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi wyjezdzac. Wystarczy rozejrzec sie dookola, praca jest. Ale on sie chce realizowac jako naukowiec za granica, nie tutaj gdzie mieszkamy: Finlandia, Szwajcaria, Niemcy to sa jego marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Drava mnie przytuli napisał:

Nie musi wyjezdzac. Wystarczy rozejrzec sie dookola, praca jest. Ale on sie chce realizowac jako naukowiec za granica, nie tutaj gdzie mieszkamy: Finlandia, Szwajcaria, Niemcy to sa jego marzenia...

A czy w tej jego realizacji siebie, jest miejsce dla ciebie? Jakos na to nie wyglada. Obym sie mylila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Whit napisał:

Albo pozwolisz mu się realizować albo...Ty musisz zdecydować czy dasz mu realizować marzenia i go w tym wspierać. Powodzenia 🙂

Jego marzenia sa wyssane z palca. Ja sobie zdaje z tego sprawe, on nie. Nie ma wystarczajacych kwalifikacji. Ja to wiem. Ale gdy sie rozstaniemy, to nie bedzie juz powrotu. Nie ma drugich szans... trzeba byc odpowiedzialnym za slowo ”kocham”. Tylko to moje serce takie nieposluszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Drava mnie przytuli napisał:

Wlasnie... 

I w tym jest glowny problem. Rozmawialiscie o tym? Zadalas mu juz kiedys takie pytanie? Jesli tak, to co on mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Drava mnie przytuli napisał:

Jego marzenia sa wyssane z palca. Ja sobie zdaje z tego sprawe, on nie. Nie ma wystarczajacych kwalifikacji. Ja to wiem. Ale gdy sie rozstaniemy, to nie bedzie juz powrotu. Nie ma drugich szans... trzeba byc odpowiedzialnym za slowo ”kocham”. Tylko to moje serce takie nieposluszne..

Na serio potrafisz ocenic jego kwalifikacje zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AZS56 napisał:

Na serio potrafisz ocenic jego kwalifikacje zawodowe?

Tak. Potrafie. Nie jestem ...ka. Tylko ...ycznie sie zakochalam, a to co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×