Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Temat zbiorczy pod tytułem: Kobiety to ZUO!

Polecane posty

Gość 6S80ME
2 minuty temu, Edit666 napisał:

"Nam"?

Czegoś nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

Czegoś nie rozumiesz?

Ilu was tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Ilu was tam jest?

Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
8 minut temu, 6S80ME napisał:

Gdzie?

Z Tobą. Piszesz "nas", więc piszesz w czyimś imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Z Tobą. Piszesz "nas", więc piszesz w czyimś imieniu.

Piszę w imieniu tych, co mogą wejść na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

Piszę w imieniu tych, co mogą wejść na ten temat.

Upoważnili cię do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Upoważnili cię do tego? 

A muszą upoważnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
8 minut temu, 6S80ME napisał:

A muszą upoważnic?

Res nie lubi kobiet. Woli młodych chłopców. Najchętniej marynarzy. Pisze w imieniu Resa.

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
7 minut temu, Edit666 napisał:

Res nie lubi kobiet. Woli młodych chłopców. Najchętniej marynarzy. Pisze w imieniu Resa.

Na taki tekst odpowiedź jest tylko jedna: wypier/dalaj.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
4 minuty temu, 6S80ME napisał:

Na taki tekst odpowiedź jest tylko jedna: wypier/dalaj.

Nie interesuje nas twoja odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
43 minuty temu, Edit666 napisał:

Nie interesuje nas twoja odpowiedź.

Wieczorna zainteresuje. Więc na jej użytek jeszcze raz powtórzę: wypier/dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując mistrza Yodę Alfabeta samiec prawdziwy bronią pobity własną i tak słowo ostatnie mieć musi.

A tak poza tematem dla rozluźnienia atmosfery 😉 Uważam że Margot jest GeniuszeM! Przez duże Gie i duże eM. Od początku do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

Cytując mistrza Yodę Alfabeta samiec prawdziwy bronią pobity własną i tak słowo ostatnie mieć musi.

A tak poza tematem dla rozluźnienia atmosfery 😉 Uważam że Margot jest GeniuszeM! Przez duże Gie i duże eM. Od początku do końca!

Czyżbyś pisząc o "pobiciu własną bronią" miał na myśli chamskie insynuacje?

A co ten "Geniusz" mądrego napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, gość xyz napisał:

obawiam sie, iż sporo prawdy może być w tym komentarzu :classic_cool:

Na taki tekst też jest jedną odpowiedź: wypier/ dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 6S80ME napisał:

Czyżbyś pisząc o "pobiciu własną bronią" miał na myśli chamskie insynuacje?

A co ten "Geniusz" mądrego napisał?

Nie wiem, nie czytałem ale zaciągnąć do łóżka dwie lesbijki na raz mówiąc że też się jest kobietą, do tego poprosić ludzi o datki na takie życie i zebrać 400k to tylko GeniusZ potrafi! Szczerze chłopaka podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
7 minut temu, gość xyz napisał:

tak sie sklada, że akurat większość reżyserów zwyroli i innych oskarżonych podczas akcji metoo przyznało się do gw.ałtu, a przynajmniej do szantażu seksualnego

Bo tak im poradzili prawnicy, wiedząc, że nie sposób udowodnić, że nie jest się wielbłądem. W tym cyrku jakim jest amerykański "wymiar sprawiedliwości".

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, gość xyz napisał:

witek cię pięknie zaorał (agent asgarant czy jakoś tak - z resztą też). połknął, przetrawił i wydalił. pięknie rozwinął kwestię częściowej dyskryminacji, która nadal panuje. a ten nadal będzie palił głupa 😄 

czego ty stary durniu nie rozumiesz nadal? i teraz widzicie, ze dyskusja z dziadem, na serio nie ma najmniejszego sensu. bo jaki sens ma dyskusja z kimś, skoro po najelokwentniejszych, najlogiczniejszych i najobszerniejszych odpowiedziach,  nadal będzie zadawał z infantylnym uporem,  wciąż te same pytania? 

nikt normalny nie będzie się już wdawał z tobą w żadną poważniejsza dyskusję i nie sprowokujesz nikogo swoimi dziecinnymi gierkami. bo już zbrzydło doszczętnie każdemu, monotonne powtarzanie i tłumaczenie ciągle tego samego (od miesięcy, a w sumie lat) jakiemuś dziadowi z demencja. na tym forum jesteś już jedynie pożywka dla trolli. i pogódź się z tym. 

Twoje zmyślenia przygłupie, o tym, że ktoś mnie "zaorał", to opowiadaj baranom podobnym do ciebie. Witek spier... bo potrafi tylko lac wodę, a nie pisać do rzeczy i na temat. Przykład tej "najlogiczniejszej" wypowiedzi dała niedawno Edit, wypisując chamskie insynuacje. A co wdawania się ze mną w dyskusję, to zauważ palancie, że mało który mój wpis pozostaje bez odpowiedzi, mimo, że od lat pokrzykujesz, by nie dyskutować ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
5 minut temu, 6S80ME napisał:

Twoje zmyślenia przygłupie, o tym, że ktoś mnie "zaorał", to opowiadaj baranom podobnym do ciebie. Witek spier... bo potrafi tylko lac wodę, a nie pisać do rzeczy i na temat. Przykład tej "najlogiczniejszej" wypowiedzi dała niedawno Edit, wypisując chamskie insynuacje. A co wdawania się ze mną w dyskusję, to zauważ palancie, że mało który mój wpis pozostaje bez odpowiedzi, mimo, że od lat pokrzykujesz, by nie dyskutować ze mną.

Weź zejdź ze mnie. Ja cię tylko trolluje. Nie powołuj się na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
9 minut temu, gość xyz napisał:

tak, tak, a to, że często kilka/kilkanaście kobiet oskarżyło akurat tego samego reżysera to oczywiście "przypadek" 😄  a wykorzystywanie kobiet w wielu branżach jest powszechne, filmowa również do nich należy.

Nie przypadek, bo najpierw dały mu d..., aby osiągnąć korzyść, a później po latach doszły do wniosku, że poprawia sobie samopoczucie, wmawiając innym i sobie, że zostały zgv...

Wykorzystywanie? Raczej robienie kariery na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Weź zejdź ze mnie. Ja cię tylko trolluje. Nie powołuj się na mnie.

"Zejdź że mnie" to powiedz raczej mężowi, jak ciebie gvvalci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
9 minut temu, gość xyz napisał:

jezu, jak można tak bardzo przekrzywiać rzeczywistość? to już wymaga leczenia 😞 

To się lecz😛.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

"Zejdź że mnie" to powiedz raczej mężowi, jak ciebie gvvalci.

Jakiemu mężowi. Co ty Res tam znowu sobie wymyslileś zboczeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja metoo przypadkiem nie została w dużym stopniu zamknięta? To było dość dawno temu i okazało się, że bardzo dużo hindusów dostawało zarzut napastowania seksualnego, więc cała ta akcja nieciekawie wyglądała pod względem politycznym, więc zdecydowano się ją zakopać.

Hollywood ma złą sławę, więc nie zdziwiłbym się, że sporo tych kobiet faktycznie została zgwałcona, ale niektóre pewnie chciały się tylko dorobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
6 minut temu, gość xyz napisał:

ten patałach nie odróżnia trollingu od zwykłej wypowiedzi- już wiele razy można było się o tym przekonac  🤣  beka z dziada, jak zawsze

Bekę to ja mam z ciebie, przygłupie. Jak zawsze, od paru lat 😱😱😱.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, nazwaaa napisał:

Akcja metoo przypadkiem nie została w dużym stopniu zamknięta? To było dość dawno temu i okazało się, że bardzo dużo hindusów dostawało zarzut napastowania seksualnego, więc cała ta akcja nieciekawie wyglądała pod względem politycznym, więc zdecydowano się ją zakopać.

Hollywood ma złą sławę, więc nie zdziwiłbym się, że sporo tych kobiet faktycznie została zgwałcona, ale niektóre pewnie chciały się tylko dorobić. 

E tam, zgvvalcona. Zgvvalcona kobieta to idzie na policję i zgłasza co ja spotkało. A nie przypomina sobie po 20 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
18 minut temu, gość xyz napisał:

szantaż w stylu : albo mi dasz albo cię zniszczę (a często padały takie tłumaczenia ze strony ofiar) itd. to nie dobrowolne robienie kariery na tyłku, tylko uleganie szantażowi. 

myślisz, nawiniaku, że oni nie grozili tym kobietom? nie szantażowali ich często po całym zdarzeniu? 😄 że sie nie bali o własną du.pę?  i teraz za to płacą. I DOBRZE. poniósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka. 

wystarczy sobie przypomniec chociazby billa cosbiego - pozornie taki milusi staruszek, a naprawde zwykły zwyrol i gwałciciel, który zastraszał dosłownie wszystkie swoje ofiary, grozil im itd. 

Ciekawe, że takiemu "szantażowi" czy "zastraszaniu" ulegają akurat aktorki, a nie na przykład pielęgniarki czy nauczycielki? 

Reżyserom czy innym gościom związanym z filmem, baby pchają się do łóżka i te zrobiły to samo. Akurat potrzebuje gvvalcic. Śmiechu warte.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, gość xyz napisał:

w dzisiejszych czasach - owszem

wydaje ci sie, że 20-30 lat temu, w czasach patriarchatu, zgłaszanie gw.ałtów było tak proste i łatwe jak dziś?  😄 zwłaszcza jeżeli było sie jakąś szarą myszką i oskarżało znanego reżysera - nieźle odrealniony musisz być, skoro nie zauważasz, że wtedy ofiara p zgłoszeniu miałaby jeszcze bardziej prze.srane  😄 to już zdecydowanie łatwiej było siedzieć cicho, wtedy. a groźby oprawcy też pewnie wzbudzały dodatkowy lęk. 

a oprócz gw.ałtów były jeszcze  liczne przypadki molestowania

Oczywiście, że bylo możliwe zgłaszanie gwałtów. Nawet 50 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
4 minuty temu, gość xyz napisał:

ty na serio? buahahahahaha 😄 nauczycielki i pielegniarki nie maja takich propozycji  - bo na szczęście ich pozycja zawodowa, nie zależy od jakiegoś starego, napalonego dziada

 

 

Buhahahaha, czyli sama przyznajesz, że dawały d... starym, napalonym dziadom, żeby poprawić swoją pozycję zawodową. Czyli by na tyłku zrobić karierę. Przecież cały czas to pisze.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
5 minut temu, gość xyz napisał:

już pomijam to, ze pielegniarki i nauczycielki nie są tak atrakcyjne jak aktorki, ani tak młode

Pomijasz też to co napisałem, że ludzie związani z filmem czy w ogóle z show-biznesem, mają tyle chętnych do łóżka, że nie muszą nikogo gvvalcic. 

 

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, gość xyz napisał:

ależ oczywiście, że było, tak jak i jeszcze kilka/nascie lat temu w polsce też "było" - większość gwałcicieli dostawała wyrok w zawieszeniu, a kobieta była obwiniana o za krótką spódniczkę, oskarżana o "prowokowanie" itd.

 ale pal nadal głupa i uważaj, że oczywiście jakas tam kowalska miała szanse, że znanym, uprzywilejowanym, szanowanym i kasiastym reżyserem 🤣

A jakieś konkretne dane na temat tych wyroków potrafisz podać, czy tylko tak ci się wydaje?

Powtarzam, bo widzę ,że nie dociera: znany i kasiasty reżyser, to musi opędzać się od chętnych panienek, a nie brać ich siła. Pal głupa i pisz, że to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×