Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Temat zbiorczy pod tytułem: Kobiety to ZUO!

Polecane posty

Gość Edit666
5 minut temu, 6S80ME napisał:

A dla  Edit pięciolatek to mądrala 😱.

 

Mądrzejszy od Ciebie. To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, gość xyz napisał:

wystarczy, że zaszantażował. nie trzeba przykładać komuś noża do gardła aby wymusić seks. wymusić seks można nie tylko fizycznie.

bill cosby np. jedną ofiarę zastraszał tym, że groził jej całej rodzinie. 

Szantażował czy coś obiecywał?

Zastraszał, że jak mu nie da, to zrobi krzywdę komuś z rodziny? Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

ZUO! wcielone wypełzłe z czeluści piekielnych! I dópy nie chco dawać ...wy jepane i puszczajo się do tego bez serca ładaczki jedne! Ograbiajo gdy ido z nami na kawe czyhajonc na nasze majontki i wszystkie drobniaki!

Resztę tematów tego typu można już zamnknąć, tu jest wszystko co najważniejsze i już nie ma po co innymi zaśmiecać forume.

 

No tak. Amen.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, gość xyz napisał:

listy pokazywały głównie jego grożenie i straszenie ofiar, jak już było po wszystkim, aby siedziały cicho. nawet próbował przepraszac swoje ofiary i udawać żal. także ewidentnie wynikało z nich, że ten seks "dobrowolny" nie był. 

faktycznie rozmowa jak z 5-latkiem, przyznaje racje edit. 

A na czym polegał tej brak "dobrej woli"? Przyłożył im nóż? 

Bo zadaje niewygodne pytania i nie zadowalam się ogólnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
12 minut temu, 6S80ME napisał:

Listownie zmuszał do seksu? Może jeszcze telefonicznie? Albo wzrokiem 😱😱😱.

 

Ty serio jesteś aż tak głupi czy po prostu już nie masz argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
4 minuty temu, 6S80ME napisał:

Szantażował czy coś obiecywał?

Zastraszał, że jak mu nie da, to zrobi krzywdę komuś z rodziny? Naprawdę?

Weź poczytaj sobie o sprawie Cosbego bo teraz to już naprawdę się osmieszasz.  Rzucasz się na oślep jak jakiś rozhisteryzowany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
7 minut temu, Edit666 napisał:

Kurczę, Res, jak Ty mało rozumiesz 🤦‍♀️ i ciągle to samo pytanie zadajesz. Jprdl

 

6 minut temu, Edit666 napisał:

Mądrzejszy od Ciebie. To fakt.

Z waszego bredzenia i unikania konkretów, rozumiem wasza solidarność macic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Ty serio jesteś aż tak głupi czy po prostu już nie masz argumentów?

Serio to chce odpowiedzi, jak listownie zmuszał do seksu? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, gość xyz napisał:

 nie wiem czego nie rozumiesz? tak, jedną z ofiar próbował zastraszać groźbami w kierunku rodziny (nie musiało chodzić o krzywdę fizyczną), tak przynajmniej mówili w dokumentach o nim.  

Pytam, czy groził, że zrobi krzywdę rodzinie jak mu ona nie da doopy? Tak było? Naprawdę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
46 minut temu, gość xyz napisał:

deb.ilu, jak ktoś cię szantażuje zniszczeniem kariery czy życia albo pogrązeniem twoich rodziców (w sensie zniszczenia ich kariery) itd. jeżeli nie zgodzisz sie na seks, to to jak najbardziej podpada pod zmuszanie do czynnosci seksualnych/gw.ałtu wg prawa. i od razu mówię - że gooowno mnie obchodzi twoja definicja gw.ałtu czy zmuszania do gw.ałtu (która pewnie jest zyebana jak całe twoje podejście)

a kto mówi, ze on się pytał? on o nic nie pytał,  wziął je siłą i zwyczajnie zg.wałcił. 

Naprawdę groził jej tym, jeśli nie zgodzi się na seks? Czy raczej grozil tym, jeśli nie przestanie oskarżać go o gwałt? Widzisz różnicę kre/ tynko? Baba najpierw wlazła mu do wyra, a po jakimś czasie doszła do wniosku, że nie zrobiła tego dobrowolnie i zaczęła go oskarżać nie gwałt. To się bronił, owszem głupio.

Naprawdę wziął ją siłą? Czyżby? 

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
48 minut temu, Edit666 napisał:

Weź poczytaj sobie o sprawie Cosbego bo teraz to już naprawdę się osmieszasz.  Rzucasz się na oślep jak jakiś rozhisteryzowany ....

Ona wyciągnęła tą sprawę, to niech opowiada o okolicznościach a nie ty odsylasz mnie do internetu. 

Poczytaj sobie w internecie. Typowy tekst zwolenników teorii spiskowych, którzy nie potrafią napisać trzech zdań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
51 minut temu, gość xyz napisał:

 nie wiem czego nie rozumiesz? tak, jedną z ofiar próbował zastraszać groźbami w kierunku rodziny (nie musiało chodzić o krzywdę fizyczną), tak przynajmniej mówili w dokumentach o nim.  

Próbował zastraszać żeby mu dała doopy, czy, żeby nie zmyslala, że ja zgwałcił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, gość xyz napisał:

i myślisz ze kogoś obchodzą twoje goowno-interperetacje, durny dziadzie? i że to cokolwiek zmieni? serio? 🤣 cosby akutrrat dawno został skompromitowany i nikt nawet nie próbuje go bronić, z resztą nawet jego rodzina się od niego odciąła, a ten deb.il próbuje wybielać kogoś , kto już dawno został pogrążony i uchodzi za zwyrola 😄  i dziad wie lepiej oczywiście niż sędziowie, czy śledczy 😄 już te listy mówią same za siebie, ale jak ktoś jest zyebanym mizoginem, to nie ma co spodziewac się grama obiektywizmu.

No ciebie obchodzą durna peezdo, jeśli tyle czasu próbujesz mi wepchnąć swoją posrana wersję. To, że od kogoś odcięła się rodzina, to tylko źle świadczy o tej rodzinie a nie o nim. Za zwyrola to go uważają i/diotki takie jak ty. Inni go uważają za ofiarę wrednych bab. I nie jestem jedyny w tej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, gość xyz napisał:

naprawdę, kre.tynku, naprawdę

z tych listów nic takiego nie wynika. natomiast ewidentnie wynika że był to gwałt. skoro nie znasz sprawy to na uj sie wypowiadasz? aby tylko mieć ostatnie zdanie "bo tak" niczym jakis niedorzowinięty autystyk? 

Oj chyba jednak coś zmyślasz.  Co w twoim przypadku mnie nie dziwi dupencjo.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
8 minut temu, gość xyz napisał:

za zwyrola uważa go 90-95% ludzi z tego co widzę. akurat trochę znam tą sprawę i sporo czytałam, również komentarzy.  w przeciwienstwie do ciebie - bo ty pojecia nie masz o sprawie i widac to od razu. 

a stado inceli i mizoginów to na szcęście mały odsetek i nikogo zdanie takich zyebków nie interesuje 😄 

Ciekawe skąd masz te 90- 95%?

Bo ja czytałam bardzo krytyczne teksty na temat metoo i to autorstwa kobiet. Lewicowych nie konserwatywnych.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, gość xyz napisał:

tak, jasne, a kazda kobieta tylko marzy op tym aby oskarżyć byle kootasa o gw.ałt i stac sie ofiarą gw.ałtu 🤣

Nie każda. Ale takich co wmawiają sobie gwałt po tym, jak mają kaca moralnego z powodu dania d..., jest trochę na świecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, gość xyz napisał:

a takich co by sobie zgw.ałcili, wiedząc, że nie poniosą za to żadnych konsekwencji, jest jeszcze więcej 

i o jakim "kacu moralnym" ty pie/rolisz? chyba cię doszczętnie posr.ało. w dzisiejszych czasach "kac moralny" z powodu seksu to maja chyba tylko jakies nawiedzone fanatyczki religijne.

O takim kacu, że baba zrobiła karierę, ale nie chcę pamiętac, że na starcie tej kariery dała kmus doopy. Woli myśleć, że była taka wspaniała, że wybiła się dzięki wlasn zdolnościom, a nie zawartości majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, 6S80ME napisał:

Ona wyciągnęła tą sprawę, to niech opowiada o okolicznościach a nie ty odsylasz mnie do internetu. 

Poczytaj sobie w internecie. Typowy tekst zwolenników teorii spiskowych, którzy nie potrafią napisać trzech zdań.

 

Siedzi w więzieniu za niewinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×