Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szaramyszka

Trudne decyzję pomocy

Polecane posty

Cześć jest to mój 1 post i nie bardzo wiem co mam dalej zrobić ale do rzeczy... 🙂

 

Jakiś czas temu(4lata) poznałam chłopaka, od jakiś 3lat jest z moją byłą koleżanką ale raz na jakiś czas mieliśmy kontakt... Trochę pogadaliśmy i on się odpalał chciał się spotkać, że mu się podobam itp i kontakt się urywał bardziej z mojej inicjatywy aż w końcu znów napisał do mnie lipiec/sierpień zaczęliśmy normalnie pisać nie narzucał się ani nic, później zaoferował spotkanie odmawiałam aż wkońcu po którejś propozycji uległam nie dostawiał się ani nic normalnie przegadaliśmy całą noc u niego w aucie, potem zgodziłam się żeby przyszedł do mnie został na noc raz drugi, trzeci zaczął przytulać całować aż wkoncu zaczęło mi na nim zależeć bo sprawiało mi to wielką przyjemnością i ja nie mogłam oprzeć się pragnieniu i parę razy sama z siebie wyszłam z inicjatywą pocałunku tylko że on ma dziecko z dziewczyną z którą się nie układa wcale i wcześniej oznajmiłam mu ze przyjdzie taki moment że przestanę się odzywać i nadszedł taki dzień gdzie znów przepisalismy cały dzień i umówiliśmy się na jutro żeby przyjechał znów do mnie po pracy i na wieczór coś mi kopło i zerwałam z nim kontakt on pisał że mu zależy tęskni że nie odpuści będzie walczył o mnie itp mi też zależy ale nie chce się ciągnąć zbytnio tego dalej, ostatni raz pisaliśmy tydzień temu bo kazałam mu się więcej do mnie nie odzywać a teraz zdycham z tęsknoty za nim co robić? Pomocy!! 😞😞😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mial przeciez rok czasu zeby z toba cos rozwinac. Czy ty z nim. Jesli znasz go 4 lata a od 3 jest z twoja kolezanka. To byl wolny przez rok. Ale jednak zdecydowal sie na kolezanke. No i teraz jest juz dziecko. Uwazam, ze nie powinnas sie w ogole z nim zaczac spotykac. Bo niby po jakiego ch...  Masz to wszystko na wlasne zyczenie i na dodatek zachowalas sie jak ostatnia ... jesli chodzi o kolezanke. Od razu ucieka jakos sympatia do ciebie. Chcial z toba cos zbudowac to bylo mu powiedziec. Zakoncz jeden zwiazek wtedy zobaczymy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli według was mam się więcej do niego nie odzywać? A jak sam napisze za jakiś czas to nawet nie odpisać? Męczę się strasznie bo pisaliśmy o wszystkim o każdej porze dnia i nocy a teraz nie mamy żadnego kontaktu bo sama kazałam mu się odczepić bo za bardzo zaczął pokazywać(pisać) jak mu zależy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Naiwność nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szaramyszka napisał:

Czyli według was mam się więcej do niego nie odzywać? A jak sam napisze za jakiś czas to nawet nie odpisać? Męczę się strasznie bo pisaliśmy o wszystkim o każdej porze dnia i nocy a teraz nie mamy żadnego kontaktu bo sama kazałam mu się odczepić bo za bardzo zaczął pokazywać(pisać) jak mu zależy itp

Wedlug nas? Wedlug siebie ... powinnas nigdy tego nie zaczynac. O zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×